آخرین اخبار

22. فروردين 1397 - 9:12   |   کد مطلب: 294416
برای اولین بار مسابقات قرآنی اوقاف با منابع تفسیر اهل تسنن جهت حضور برادران و خواهران اهل سنتِ سراسر کشور، برگزار می شود.

به گزارش سراب روانسر، ماموستا ملا "هادی رمضانی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه اورامانات در گفتگو با سراب روانسر اظهار داشت: در سالیان گذشته برادران و خواهران جامعه قرآنی ‌اهل سنت استان در رشته تفسیر قرآن‌کریم سازمان اوقاف که منبع آن براساس تفاسیر شیعی (تفسیر نمونه و تفسیر المیزان) بود بندرت شرکت می کردند و  اداره محترم‌ پاوه نیز علت را عدم معرفی منبع مخصوص اهل تسنن عنوان می کردند.

 

وی تصریح کرد: در دوسال متوالی طی مکاتبات و رایزنی های عدیده که  با مرکز امورقرآنی سازمان توسط استان کرمانشاه صورت گرفته بالاخره امسال منبع رشته تفسیر جهت برادران و خواهران اهل سنت سراسر کشور (با پیگیری های مجدانه استان کرمانشاه‌) از تفسیر نمونه به "صفوه التفاسیر" که متعلق به اهل سنت است تغییر کرد.

 رئیس اداره اوقاف و امور خیریه اورامانات  افزود:انتظار می رود با این اتفاق منطقه اورامانات لااقل در رشته تفسیر جهشی بزرگ در روند ثبت نام کشور نه فقط استان کرمانشاه ایجاد کنند.

وی تصریح داشت:علاقمندان جهت شرکت در این دوره از مسابقات قرآنی می توانند به آدرس http://www.quraniran.ir جهت ثبت نام مراجعه کنند.

 

شایان ذکر است فقط ده روز تا‌ پایان ثبت نام در مسابقات قرآنی اوقاف زمان باقی است.

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی