14. ارديبهشت 1397 - 21:59   |   کد مطلب: 294437
سراب روانسر:امام جمعه موقت روانسر گفت: حل مشکلات جوانان بویژه اشتغال و زمینه‌ سازی برای ازدواج آنها باید سرلوحه کار مسئولان باشد.

به گزارش سراب روانسر، ماموستا ملا یحیی شهبازی در خطبه های نماز جمعه این هفته روانسر افزود: همه باید تلاش کنیم با تسهیل در امر ازدواج جوانان و تمهیدات لازم برای آنها زمینه ترغیب جوانان را به سنت حسنه ازدواج فراهم کنیم

وی تصریح کرد: مشارکت و اشتغال خواسته همه جوان ها است و باید به این موضوع نگاه ویژه ای داشته باشیم

امام جمعه موقت روانسر اظهار داشت: قشر جوان پتانسیل های بالقوه‌ای دارند که مسئولان باید برای رشد و شکوفا شدن استعدادهای جوانان تلاش و اقدام شایسته انجام دهند.

ماموستا شهبازی ادامه داد: امروز جامعه اسلامی نیازمند نسلی با ایمان و با تقوای الهی است چرا که دشمنان نظام اسلامی از هر روزنه ای برای خدشه دار کردن اعتقادات دینی نسل جوان استفاده می کنند.

وی با بیان اینکه شغل معلمی برگرفته از رسالت انبیاست اضافه کرد: مقام معلم از دیدگاه قرآن کریم بسیار رفیع، ارزشمند و قابل احترام است و همه باید تلاش کنیم که نسلی با ایمان و با تقوا را پرورش دهیم

امام جمعه موقت روانسر افزود: معلمان مشعل داران علم و فضیلت هستند تا بستر سعادت انسان را فراهم کنند و انسان بتواند در همه عرصه ها به رشد و ترقی دست یابد.