20. ارديبهشت 1397 - 8:05   |   کد مطلب: 294452
سراب روانسر: آئین گرامی داشت هفته معلم وتجلیل از آموزگاران و کارکنان دبستان آینده سازان در تالار وحدت برگزار شد

به گزارش سراب روانسر، عثمان ویسی در آئین گرامی داشت هفته معلم وتجلیل از آموزگاران و کارکنان دبستان آینده سازان در تالار وحدت با تبریک هفته معلم وتقدیر از مشارکت اولیا در مدارس گفت : از ابتدای سال تحصیلی جاری تاکنون دو میلیارد و 220 میلیون ریال کمک ها و مشارکت های مردمی در این شهرستان جمع آوری شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 50 درصد رشدداشته است.

 

ویسی با اشاره به برگزاری 21 دوره آموزش خانواده در مدارس این شهرستان افزود : دوره های آموزش خانواده در راستای آگاه ساختن والدین دانش آموزان نسبت به اهداف آموزشی و وتربیتی نقش مهمی دارد و تاکنون بیش از3 هزار و 150نفر جلسه در این کلاس ها شرکت کرده اند .

 

وی ادامه داد،کلاس های آموزش خانواده در مدارس ابتدایی و متوسطه اول شش جلسه و در مدارس متوسطه دوم پنج جلسه برگزار می شود. ویسی با تقدیر از همدلی و همراهی اولیا دانش اموزان در برگزاری برنامه های مدارس گفت: با ساماندهی مشارکت اولیا در کارگروههای آموزشی ، پرورشی ، اداری و مالی بسیاری از برنامه های مدارس با مشارکت مالی و فکری انجمن های اولیا و مربیان برگزارشده است .

 

مدیر آموزش وپرورش با گرامی داشت هفته معلم افزود :ابتکار انجمن اولیا و مربیان دبستان آینده سازان در برگزاری مراسم سپاس معلم و تقدیر از آموزگاران و عوامل اجرایی مدرسه نماد همدلی و همراهی اولیا با آموزش وپرورش است و شایسته تقدیر است .

 

در ادامه این مراسم رئیس انجمن اولیا و مربیان دبستان آینده سازان با تبریک هفته معلم گفت : سپاسگزار تمامی تلاش های معلمان تلاشگر و دلسوز مدرسه هستیم که در امر تعلیم وتربیت دانش آموزان همت مضاعفی دارند. وی افزود : با همکاری انجمن اولیا و مربیان و با هماهنگی آموزش وپرورش با تامین امکانات مورد نیاز 2 کلاس مدرسه در راستای هوشمند سازی قرارگرفت .

 .

 

گفتنی است مراسم سپاس معلم برای اولین بار توسط اعضای انجمن اولیا ومربیان دبستان آینده سازان با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری برگزار و ازسوی انجمن مدرسه به آموزگاران و عوامل اجرایی مدرسه هدایا و لوح تقدیر اهدا شد.