آخرین اخبار

23. ارديبهشت 1397 - 7:32   |   کد مطلب: 294457
با میانگین پیشرفت فیزیکی 30 درصد؛
بالغ بر 110 پروژه عمرانی در روانسر در حال اجراست
سراب روانسر: فرماندار روانسر گفت: 116 پروژه عمرانی در این شهرستان با میانگین پیشرفت فیزیکی 30 درصد در حال اجراست

به گزارش سراب روانسر، در اولین کمیته برنامه ریزی روانسر که با هدف بررسی و پیگیری آخرین وضعیت پروژه ها و طرح های عمرانی این شهرستان برگزار شد، افزود: برای اجرای این طرح ها 262 میلیارد و 395 میلیون ریال مصوب شده که تاکنون 108 میلیارد و 417 میلیون ریال آن تخصیص یافته است.

 

 

فرماندار روانسر با بیان اینکه میانگین اعتبارات اختصاص یافته به این شهرستان 41 درصد است، گفت: صد درصد اعتبارات نفت و گاز و صد درصد اعتبارات استانی تملک دارایی اختصاص یافته و با تخصیص کامل سایر منابع اعتباری روند توسعه و عمران این شهرستان شتاب بیشتری خواهد گرفت.

 

ویسمرادی ادامه داد: این اعتبارات از محل تملک دارایی ها ، بودجه عمومی، صندوق توسعه ملی ، نفت و گاز ، استفاده متوازن و مدیریت بحران در نظر گرفته شده است.

 

وی مهم ‌ترین این طرح‌ها را اصلاح شبکه آب آشامیدنی شهرهای روانسر و شاهو ، افزایش ظرفیت مخازن آب شرب شهر شاهو ، تهیه ، اجرا و تکمیل طرح های هادی روستایی ، ساماندهی معابر و توسعه فضای سبز شهری، اجرای طرح های عمران شهری در شهرهای روانسر و شاهو ، اصلاح شبکه فاضلاب و تکمیل تصفیه خانه ، اصلاح کنار گذر و ورودی شهر روانسر و احداث مرکز جامع سلامت شهر شاهو اعلام کرد.

 

فرماندار روانسر تاکید کرد: جابجایی اعتبارات عمرانی از دستگاه ها و نهادهای دولتی شهرستان پذیرفته نیست و در صورت بروز چنین اقدامی از هر دستگاهی، مراتب پیگیری و به استانداری گزارش می شود.

 

وی گفت: طبق قانون اعتبارات تخصیص یافته برای همان بخشی که تعیین شده، باید هزینه شود.

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی