23. ارديبهشت 1397 - 7:32   |   کد مطلب: 294457
با میانگین پیشرفت فیزیکی 30 درصد؛
بالغ بر 110 پروژه عمرانی در روانسر در حال اجراست
سراب روانسر: فرماندار روانسر گفت: 116 پروژه عمرانی در این شهرستان با میانگین پیشرفت فیزیکی 30 درصد در حال اجراست

به گزارش سراب روانسر، در اولین کمیته برنامه ریزی روانسر که با هدف بررسی و پیگیری آخرین وضعیت پروژه ها و طرح های عمرانی این شهرستان برگزار شد، افزود: برای اجرای این طرح ها 262 میلیارد و 395 میلیون ریال مصوب شده که تاکنون 108 میلیارد و 417 میلیون ریال آن تخصیص یافته است.

 

 

فرماندار روانسر با بیان اینکه میانگین اعتبارات اختصاص یافته به این شهرستان 41 درصد است، گفت: صد درصد اعتبارات نفت و گاز و صد درصد اعتبارات استانی تملک دارایی اختصاص یافته و با تخصیص کامل سایر منابع اعتباری روند توسعه و عمران این شهرستان شتاب بیشتری خواهد گرفت.

 

ویسمرادی ادامه داد: این اعتبارات از محل تملک دارایی ها ، بودجه عمومی، صندوق توسعه ملی ، نفت و گاز ، استفاده متوازن و مدیریت بحران در نظر گرفته شده است.

 

وی مهم ‌ترین این طرح‌ها را اصلاح شبکه آب آشامیدنی شهرهای روانسر و شاهو ، افزایش ظرفیت مخازن آب شرب شهر شاهو ، تهیه ، اجرا و تکمیل طرح های هادی روستایی ، ساماندهی معابر و توسعه فضای سبز شهری، اجرای طرح های عمران شهری در شهرهای روانسر و شاهو ، اصلاح شبکه فاضلاب و تکمیل تصفیه خانه ، اصلاح کنار گذر و ورودی شهر روانسر و احداث مرکز جامع سلامت شهر شاهو اعلام کرد.

 

فرماندار روانسر تاکید کرد: جابجایی اعتبارات عمرانی از دستگاه ها و نهادهای دولتی شهرستان پذیرفته نیست و در صورت بروز چنین اقدامی از هر دستگاهی، مراتب پیگیری و به استانداری گزارش می شود.

 

وی گفت: طبق قانون اعتبارات تخصیص یافته برای همان بخشی که تعیین شده، باید هزینه شود.