آخرین اخبار

22. خرداد 1397 - 13:46   |   کد مطلب: 294502
سراب روانسر: در محل فرمانداری روانسر نشست بررسی مسایل و مشکلات آب و فاضلاب روستایی شهرستان روانسر برگزار شد

به گزارش سراب روانسر، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمانشاه در نشست بررسی مسایل و مشکلات آب و فاضلاب روستایی شهرستان روانسرگفت: از محل اعتبارات حوادث غیر مترقبه(زلزله) شش میلیارد ریال برای آبرسانی به روستاهای خانم آباد ،نهرابی ،چشمه قلی جان ،شش بید ، چناران و مامنان در سال 97 اختصاص یافته است

فرامرز شوهانی افزود: همچنین از محل اعتبارات زلزله 21 میلیارد ریال برای اجرای 12 پروژه آبرسانی به روستاهای شهرستان روانسر در سال 98 در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی برای سال 97 ، آبرسانی به یک مجتمع و دو روستا با یک هزار و 662 خانوار و اعتباری بالغ بر 32 میلیارد ریال پیشنهاد شده که در صورت تخصیص اعتبار این پروژه ها نیز وارد مرحله اجرایی می شود .

فرماندار شهرستان روانسر نیز گفت: شاخص بهره مندی جمعیت روستاهای شهرستان روانسر از آب آشامیدنی 66 درصد است که جهت ارتقا این شاخص به اعتبارات ویژه نیازمندهستیم.

حسین ویسمرادی افزود: در فصل گرما مجتمع نهرابی روانسر با هفت روستای تحت پوشش با مشکل کم آبی مواجه خواهد بود که با همکاری مردم و تلاش مدیران این موضوع تا حدودی برطرف می شود اما حل این مشکل به بیش از پنج میلیارد ریال ریال اعتبار نیاز دارد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر چهار پروژه آب و فاضلاب روستایی از محل اعتبارات استانی با اعتبار چهار میلیارد و 519 میلیون ریال و پیشرفت فیزیکی 85 درصد در حال اجراست. در حال حاضر 117 روستا با پنج هزار و 997 خانوار تحت پوشش آب و فاضلاب روستایی شهرستان روانسر است

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی