آخرین اخبار

21. خرداد 1397 - 14:16   |   کد مطلب: 294509
سراب روانسر: پنج پروژه عمران شهری در شهر شاهو با اعتبار هشت میلیارد و 100 میلیون ریال در حال اجرا است

به گزارش سراب روانسر،  عادل گنجی شهردار شاهو در گفتگو با سراب روانسر اظهار داشت : پنج پروژه عمران شهری در شهر شاهو با اعتبار هشت میلیارد و 100 میلیون ریال در حال اجرا است.
عادل گنجی افزود: سه میلیارد و 500 میلیون ریال از این اعتبار برای بهسازی و روکش آسفالت بلوار اصلی شهر شاهو هزینه می شود
وی با بیان اینکه 600 میلیون ریال نیز برای جدولگذاری و احداث دیوار حائل در نظر گرفته شده تصریح کرد: چهار میلیارد ریال نیز از محل اعتبارات متوازن برای زیر سازی و آسفالت معابر در سطح شهر شاهو اختصاص یافته که پیمانکار این پروژه ها مشخص شده و پیمانکار در حال اجرای کار است.
شهردار شاهو ادامه داد: از ابتدای سالجاری تاکنون یک میلیارد و 410 میلیون ریال از محل اعتبارات قیر برای آسفالت معابر این شهرهزینه شده است.
گنجی یکی از مهمترین مشکلات شهرداری شهر شاهو را کمبود درآمد و منابع مالی عنوان کرد و اضافه کرد: : در آمد شهرداري ها بايد از منابع مردمي تامين شود، در غير اين صورت روند کار شهرداري ها با مشکل مواجه خواهد شد
وی گفت: بسیاری از مشکلات و معضلات در سطح شهر وجود دارد که برطرف‌کردن آنها نیازمند جذب اعتبارات مالی است و با توجه به درآمد پایین مردم و کمبود اعتبارات دولتی مشکلات فراوانی پیش روی شهر قرار دارد
شهردار شاهو یادآور شد: با توجه به اینکه بافت شهر شاهو روستایی است ساکنان این شهر با مشکلات عدیده ای روبرو هستند که تلاش داریم با همدلی و همفکری شورای شهر بخشی از خواسته ها و مشکلات مردم را مرتفع کنیم.

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی