21. خرداد 1397 - 14:16   |   کد مطلب: 294509
سراب روانسر: پنج پروژه عمران شهری در شهر شاهو با اعتبار هشت میلیارد و 100 میلیون ریال در حال اجرا است

به گزارش سراب روانسر،  عادل گنجی شهردار شاهو در گفتگو با سراب روانسر اظهار داشت : پنج پروژه عمران شهری در شهر شاهو با اعتبار هشت میلیارد و 100 میلیون ریال در حال اجرا است.
عادل گنجی افزود: سه میلیارد و 500 میلیون ریال از این اعتبار برای بهسازی و روکش آسفالت بلوار اصلی شهر شاهو هزینه می شود
وی با بیان اینکه 600 میلیون ریال نیز برای جدولگذاری و احداث دیوار حائل در نظر گرفته شده تصریح کرد: چهار میلیارد ریال نیز از محل اعتبارات متوازن برای زیر سازی و آسفالت معابر در سطح شهر شاهو اختصاص یافته که پیمانکار این پروژه ها مشخص شده و پیمانکار در حال اجرای کار است.
شهردار شاهو ادامه داد: از ابتدای سالجاری تاکنون یک میلیارد و 410 میلیون ریال از محل اعتبارات قیر برای آسفالت معابر این شهرهزینه شده است.
گنجی یکی از مهمترین مشکلات شهرداری شهر شاهو را کمبود درآمد و منابع مالی عنوان کرد و اضافه کرد: : در آمد شهرداري ها بايد از منابع مردمي تامين شود، در غير اين صورت روند کار شهرداري ها با مشکل مواجه خواهد شد
وی گفت: بسیاری از مشکلات و معضلات در سطح شهر وجود دارد که برطرف‌کردن آنها نیازمند جذب اعتبارات مالی است و با توجه به درآمد پایین مردم و کمبود اعتبارات دولتی مشکلات فراوانی پیش روی شهر قرار دارد
شهردار شاهو یادآور شد: با توجه به اینکه بافت شهر شاهو روستایی است ساکنان این شهر با مشکلات عدیده ای روبرو هستند که تلاش داریم با همدلی و همفکری شورای شهر بخشی از خواسته ها و مشکلات مردم را مرتفع کنیم.