30. خرداد 1397 - 13:38   |   کد مطلب: 294526
مدیر شرکت امور آب و فاضلاب شهری روانسر گفت
چهار شهرک روانسر از خدمات آب و فاضلاب بهره مند شدند
سراب روانسر: مدیر شرکت امور آب و فاضلاب شهری روانسر گفت: چهار شهرک روانسر از خدمات آب و فاضلاب بهره مند شدند

به گزارش سراب روانسر، غفار صالحی مدیر شرکت امور آب و فاضلاب شهری روانسر در گفتگو با سراب روانسر گفت: ساکنان چهار شهرک فرهنگیان فاز 2 ، شهرک کارکنان شبکه بهداشت و درمان ، اراضی گویری و اراضی جدید اوقاف در شهرک ویس القرن از خدمات آب و فاضلاب بهره مند شدند.
غفار صالحی افزود: ساکنان این شهرک ها در سالیان گذشته بدون انجام زیرساختهای شبکه های آب و فاضلاب نسبت به ساخت و ساز منازل مسکونی اقدام کرده اند که به دلایلی همچون همکاری نکردن تعاونی ها در پرداخت حق و حقوق قانونی، خدمات آب و فاضلاب به آنها ارائه نمی شد.
وی تصریح کرد: ارائه نشدن خدمات موجب اعتراض های دسته جمعی مردم و طرح شکایت به روش های مختلف بود که با پیگیری های فراوان و حمایت های شرکت آب و فاضلاب ، طرح تامین آب و اجرای شبکه های فاضلاب در این شهرک ها در دستور کار قرار گرفت و نگرانی عمده ساکنان و مالکان اراضی این شهرک ها برطرف شد.
مدیر امور آب و فاضلاب شهری روانسر ادامه داد: با مشارکت و همیاری ساکنان و تعاونی های مسکن 11 کیلومتر شبکه آب و فاضلاب اجرا و در مدار بهره برداری قرار گرفت.
صالحی با بیان اینکه تاکنون 200 فقره انشعاب به صورت قانونی در این شهرک ها واگذار شده اضافه کرد: با اتمام این پروژه ها ، صاحبان و مالکان یک هزار پلاک مسکونی از خدمات آب و فاضلاب برخوردار خواهند شد.
شهر روانسر هشت هزار مشترک آب دارد.