آخرین اخبار

30. خرداد 1397 - 13:38   |   کد مطلب: 294526
مدیر شرکت امور آب و فاضلاب شهری روانسر گفت
چهار شهرک روانسر از خدمات آب و فاضلاب بهره مند شدند
سراب روانسر: مدیر شرکت امور آب و فاضلاب شهری روانسر گفت: چهار شهرک روانسر از خدمات آب و فاضلاب بهره مند شدند

به گزارش سراب روانسر، غفار صالحی مدیر شرکت امور آب و فاضلاب شهری روانسر در گفتگو با سراب روانسر گفت: ساکنان چهار شهرک فرهنگیان فاز 2 ، شهرک کارکنان شبکه بهداشت و درمان ، اراضی گویری و اراضی جدید اوقاف در شهرک ویس القرن از خدمات آب و فاضلاب بهره مند شدند.
غفار صالحی افزود: ساکنان این شهرک ها در سالیان گذشته بدون انجام زیرساختهای شبکه های آب و فاضلاب نسبت به ساخت و ساز منازل مسکونی اقدام کرده اند که به دلایلی همچون همکاری نکردن تعاونی ها در پرداخت حق و حقوق قانونی، خدمات آب و فاضلاب به آنها ارائه نمی شد.
وی تصریح کرد: ارائه نشدن خدمات موجب اعتراض های دسته جمعی مردم و طرح شکایت به روش های مختلف بود که با پیگیری های فراوان و حمایت های شرکت آب و فاضلاب ، طرح تامین آب و اجرای شبکه های فاضلاب در این شهرک ها در دستور کار قرار گرفت و نگرانی عمده ساکنان و مالکان اراضی این شهرک ها برطرف شد.
مدیر امور آب و فاضلاب شهری روانسر ادامه داد: با مشارکت و همیاری ساکنان و تعاونی های مسکن 11 کیلومتر شبکه آب و فاضلاب اجرا و در مدار بهره برداری قرار گرفت.
صالحی با بیان اینکه تاکنون 200 فقره انشعاب به صورت قانونی در این شهرک ها واگذار شده اضافه کرد: با اتمام این پروژه ها ، صاحبان و مالکان یک هزار پلاک مسکونی از خدمات آب و فاضلاب برخوردار خواهند شد.
شهر روانسر هشت هزار مشترک آب دارد.

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی