8. تير 1397 - 11:20   |   کد مطلب: 294550
سراب روانسر: امام جمعه موقت روانسر گفت: آمریکا بزرگترین ناقض حقوق بشر در دنیاست و جنایات این کشور بر کسی پوشیده نیست.

به گزارش سراب روانسر، ماموستا ملا یحیی شهبازی در خطبه های نماز جمعه این هفته روانسر افزود: خروج آمریکا از شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد، بیانگر نقض پیمانی دیگر و اوج ذلت و بی‌منطقی سیاستمداران این کشور است.

وی تصریح کرد: رواج مواد مخدر یکی از برنامه‌های مهم دشمنان برای تهی کردن جوامع اسلامی و جوانان آنان است که باید آگاه باشیم.

امام جمعه موقت روانسر با بیان اینکه تهدید سلامت جسم و روح، بی ثباتی اجتماعی، طلاق، بی بند و باری از پیامدهای مصرف مواد مخدر است، اظهار داشت: با توجه به افزایش مصرف دخانیات و مواد مخدر وظیفه مسئولان و دلسوزان نظام جمهوری اسلامی برای پیشگیری سنگین تر شده است.

ماموستا شهبازی، مهمترین عامل برای مبارزه با مواد مخدر را حضور و مشارکت جدی مردم و خانواده ها در زمینه های پیشگیری عنوان کرد.

وی با اشاره به فصل تابستان و اوقات فراغات جوانان و نوجوانان اضافه کرد: دستگاه‌های مختلف می‌بایست زمینه مناسب برای استفاده صحیح از اوقات فراغت و غنای آن را فراهم آورند

خطیب جمعه موقت روانسر با اشاره به شرایط کم آبی و لزوم صرف جویی در مصرف آب ادامه داد: مدیریت مصرف و نهادینه کردن فرهنگ صرفه جویی می تواند نقش بسزایی در گذر از بحران کم آبی داشته باشد.