آخرین اخبار

8. تير 1397 - 11:20   |   کد مطلب: 294550
سراب روانسر: امام جمعه موقت روانسر گفت: آمریکا بزرگترین ناقض حقوق بشر در دنیاست و جنایات این کشور بر کسی پوشیده نیست.

به گزارش سراب روانسر، ماموستا ملا یحیی شهبازی در خطبه های نماز جمعه این هفته روانسر افزود: خروج آمریکا از شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد، بیانگر نقض پیمانی دیگر و اوج ذلت و بی‌منطقی سیاستمداران این کشور است.

وی تصریح کرد: رواج مواد مخدر یکی از برنامه‌های مهم دشمنان برای تهی کردن جوامع اسلامی و جوانان آنان است که باید آگاه باشیم.

امام جمعه موقت روانسر با بیان اینکه تهدید سلامت جسم و روح، بی ثباتی اجتماعی، طلاق، بی بند و باری از پیامدهای مصرف مواد مخدر است، اظهار داشت: با توجه به افزایش مصرف دخانیات و مواد مخدر وظیفه مسئولان و دلسوزان نظام جمهوری اسلامی برای پیشگیری سنگین تر شده است.

ماموستا شهبازی، مهمترین عامل برای مبارزه با مواد مخدر را حضور و مشارکت جدی مردم و خانواده ها در زمینه های پیشگیری عنوان کرد.

وی با اشاره به فصل تابستان و اوقات فراغات جوانان و نوجوانان اضافه کرد: دستگاه‌های مختلف می‌بایست زمینه مناسب برای استفاده صحیح از اوقات فراغت و غنای آن را فراهم آورند

خطیب جمعه موقت روانسر با اشاره به شرایط کم آبی و لزوم صرف جویی در مصرف آب ادامه داد: مدیریت مصرف و نهادینه کردن فرهنگ صرفه جویی می تواند نقش بسزایی در گذر از بحران کم آبی داشته باشد.

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی