10. تير 1397 - 23:34   |   کد مطلب: 294561
سراب روانسر: فرمانده انتظامی شهرستان روانسر از کشف هزار و ۶۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق در تانکرهای محل دپوی سوخت قاچاق در این شهرستان خبر داد

به گزارش سراب روانسر، سرهنگ محمد قنبری فرمانده انتظامی شهرستان روانسر در گفتگو با خبرنگار سراب روانسر از کشف هزار و ۶۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق در تانکرهای محل دپوی سوخت قاچاق در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: به دنبال اطلاع ماموران مبنی بر اینکه شخصی در شهر روانسر اقدام به قاچاق مواد سوختی فعال می کند و منزل مسکونی خود را به محل دپوی مواد سوختی تبدیل کرده است، دستگیری وی در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با هماهنگی مراجع قضائی، گروهی از ماموران پلیس آگاهی روانسر به محل اعزام و در بررسی های صورت گرفته مقدار هزار و ۶۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق از یک دستگاه خودرو نیسان وانت و تعداد ۴ عدد مخزن سوخت خالی در ابعاد مختلف کشف شد.

سرهنگ قنبری ادامه داد: ماموران در بازجویی از راننده و پس از تناقض گویی های وی، متوجه قاچاق بودن سوخت مذکور شده و در بازجویی های به عمل آمده مشخص شد این فرد قصد داشته سوخت های قاچاق دپو شده را به طرف مرزهای غربی انتقال دهد.

فرمانده انتظامی شهرستان روانسر با اشاره به توقیف خودروی مورد نظر، از معرفی متهم به دستگاه قضائی برای سیر مراحل قانونی و صدور حکم مناسب خبر داد.

وی در پایان، مبارزه با قاچاق را یکی از اولویت های پلیس شهرستان روانسر عنوان و تصریح کرد: فضا برای قاچاقچیان در این شهرستان بسیار ناامن شده است.