13. تير 1397 - 22:32   |   کد مطلب: 294569
سراب روانسر: مدیرعامل شرکت توزیع برق استان کرمانشاه گفت: برنامه زمانبندی خاموشی برق در بخش‌‌های مختلف استان کرمانشاه و برای هر نقطه اعلام شد.

به گزارش سراب روانسر، علیمراد مرادی‌‌مجد در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه برنامه‌های خاموشی برق از شنبه تا چهارشنبه هر هفته در بازده‌های زمانی دو ساعته از ساعت 12 ظهر تا 18 عصر برای مشترکان کرمانشاهی اعمال می‌شود اظهار داشت: برنامه خاموشی‌های برق از 15 خرداد تا 15 شهریور در استان اعمال می‌شود.

وی عنوان کرد: شهرک فاز یک جوانرود، مزرعه کچل‌آباد، روستای جاده روانسر به سمت پاوه(روستاهای ده‌لیلی، مزرعه بیله‌ای، قوری‌قلعه) و شهرک صنعتی، بلوار شهید رجایی و خیابان واحدی هرسین، مسیر روستایی صحنه شامل همت‌آباد تا خارکش، دهلق تا دواب و گرگه بیشه تا بکتر، جاده کوزران به سمت گهواره، روستاهای مسیر جاده باباکوسه و مسیر روستای سبزعلی‌خان، ضلع جنوبی بلوار انقلاب در کنگاور از ساعت 12 تا 14 برنامه‌ریزی شده‌اند.

مرادی‌مجد افزود: در کرمانشاه از خیابان باغ پسته به سمت جاده قدیم و روبروی پارک شرقی و خیابان نسترن تا بلوار گل‌ها، بلوار اجاقی، بلوار گلریزان و خیابان نهم در بخش مرکزی کرمانشاه، شهرک جعفرآباد در بخش جنوبی کرمانشاه، روستاهای پیرحیاتی وسطی، چقاگینو، خانه‌بیگی، پتی‌آباد، بندرآباد سنگ‌تراش در ماهیدشت و روستاهای مسیر چشمه‌کبود، روستاهای سلیمانیهو تپه شعبان نیز در هرسین خاموشی از ساعت 12 تا 14 را دارند.

وی درباره خاموشی برق مناطق از ساعت 14 تا 16 گفت: شهرک صنعتی جاده سنندج، شهرک صنعتی فرامان، شهرک پرواز، میدان نیایش، فرهنگیان فاز دو، شهرک امام خمینی(ره)، جلالیه، شهرک رسالت، سجادیه، کهریز، ضلع غربی بلوار رودکی، شهرک تعاون فاز دو و از کامیاران تا میاندربند روستای ورمنجله سفلی با قطعی برق از ساعت 14 تا 16 مواجه می‌شوند.

مرادی‌مجد افزود: دکل صدا و سیما کوح نوح در شهر ریجاب، روستاهای امیرآباد و علی‌آباد، کارخانه آرد صبا، سیلو گندم، روستای فیروزآباد در اسلام‌آباد غرب، منطقه میاندربند تا روستای خانم‌آباد بخش شمالی کرمانشاه و منطقه فارسینج سنقر و کلیایی برای خاموشی برق از ساعت 14 تا 16 برنامه‌ریزی شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه شهر کرند، فرمانداری، فرماندهی سپاه دالاهو، فرماندهی انتظامی ادراه اطلاعات از ساعت 16 تا 18 یا قطعی برق مواجه می‌شوند عنوان کرد: بهداری و نجفی در بخش مرکزی کرمانشاه، روستاهای ارکوازی، چنگر، چفته، سوران، مسیر حسن‌آباد به انجیرک تالاندشت و یادمان مرصاد در اسلام‌آباد غرب نیز از ساعت 16 تا 18 بریا خاموشی برق برنامه‌ریزی شده‌اند.

مرادی‌مجد با بیان اینکه بلوار پرستار و دانشگاه رازی در امور شمال و خیابان شهید امجدیان تا چهارراه جگرفروش‌ها در امور جنوب کرمانشاه نیز از ساعت 16 تا 18 برنامه‌ریزی شده‌اند افزود: روستاهای مسیر جاده چگینی تا گندمیان و مسیر جاده قلعه گلینه در کوزران، روستای پریوه و مشترکان صنعتی ضلع شمالی جاده هرسین به کرمانشاه، روستاهای سمت ثلاث، چشمه نظام، زلان و هلاندر در جوانرود نیز از ساعت 16 تا 18 خاموشی دارند.

مدیرعامل شرکت برق استان کرمانشاه اظهار کرد: روانسر از محله گل‌سفید به طرف روستاهای دهستان دولت‌آباد، روستاهای مسیر تمرگ و شادآباد در هرسین، منطقه قمام و گردکانه در سنقر و کلیایی، مسکن مهر و چاه‌های کشاورزی و روستاهای مسیر کارخانه تا خمیس‌آباد و چاه‌های آب کشاورزی و شرب شهری در کنگاور و مسیر پل‌چهر به سمت پتروشیمی در بیستون نیز از ساعت 16 تا 18 با قطعی برق مواجه می‌شوند.

وی با اشاره به قطعی برق در شهر کرمانشاه از ساعت 16 تا 18 گفت: شهرک ژاندارمری، ضلع شمالی خیابان کسری تا بلوار سجاد، بلوار سجاد، زیباشهر، خیابان باغ پسته، خیابان لاله، 45 متری تکاور تا چهارراه مطهری، خیابان مطهری تا ایستگاه دو کارمندان، خیابان گلستان انتهای مسکن، خیابان جوادیه، خیابان آزادگان، شهرک جهاد، شهرک پرواز خیابان آسمان، شهرک نصر کوچه‌های نسیم، شهرک بهار، ضلع غربی بزرگراه امام، شهرک حافظیه، چقاگلان، ترمینال کاویانی، سعدی، میدان رفعتیه، منزه، ضلع جنوبی خیابان دلگشا، شهرک صادقیه، روستاهای مسیر جاده سرفیروزآباد، پادگان جیرانبلاغ، شهرک پردیس و محله فرهنگیان فاز یک و ناسیونال در کرمانشاه در این ساعت با خاموشی مواجه می‌شوند.