13. تير 1397 - 22:36   |   کد مطلب: 294570
سراب روانسر:مدیر آموزش و پرورش روانسر گفت: با همت والای خیران 6 واحد آموزشی در این شهرستان با 19 کلاس درس در حال ساخت است.

به گزارش سراب روانسر، عثمان ویسی روز دوشنبه در بازدید از واحدهای آموزشی در حال ساخت روانسر افزود: این مدارس در روستاهای گراب علیا ، زالوآب ، بدرآباد ، زیرجوبی ، شانرش و محله صالح آباد شهر روانسر احداث می شود.
وی تصریح کرد: برای ساخت این مدارس 16 میلیارد و 600 میلیون ریال بودجه از سوی خیران در نظر گرفته شده است.
مدیر آموزش و پرورش روانسر اظهار داشت: پیش بینی می شود تا آغاز سال تحصیلی جدید عملیات احداث سه واحد آموزشی به پایان برسد.
ویسی اضافه کرد: 14 واحد آموزشی شهرستان روانسر که در جریان زلزله 21 آبان ماه 96 خسارت دیده اند، بازسازی می شود.
فرماندار روانسر نیز گفت: یکی از خواسته ها و نیازهای اصلی دانش آموزان امکان استفاده از فضاهای مناسب آموزشی است که باید از سوی متولیان امر مورد توجه قرارگیرد.
حسین ویسمرادی، ضمن قدردانی از حضور و مشارکت خیران مدرسه ساز در امر مقدس مدرسه سازی افزود: اداره کل تجهیز و نوسازی مدارس استان برای بازسازی مدارس فرسوده این شهرستان هم افزایی و هماهنگی خوبی با مجموعه شهرستان و خیران داشته و در روند بازسازی مدارس نیز باید جدیت و پیگیری لازم را انجام دهد.
وی با اشاره به بازسازی 14 واحد آموزشی شهرستان روانسر گفت: در بازسازی و ساخت و ساز مدارس خسارت دیده از زلزله 21 آبان باید نظارت ها به صورت جدی انجام شود و هرگونه کوتاهی در این زمینه غیرقابل اغماض است.
فرماندار روانسر تاکید کرد: زمین های اهدایی به آموزش و پرورش برای احداث فضاهای آموزشی در شهر و روستا باید ثبت شود تا در آینده با مشکلات و موانع حقوقی روبرو نشویم.