آخرین اخبار

23. تير 1397 - 20:53   |   کد مطلب: 294596
مدیر امور آب و فاضلاب روانسر:
30 درصد شبکه توزیع آب شهر روانسر فرسوده است
سراب روانسر: مدیر امور آب و فاضلاب روانسر گفت: 30 درصد از شبکه های توزیع آب و 40 درصد شبکه فاضلاب شهر روانسر فرسوده است.

به گزارش سراب روانسر، غفار صالحی مدیر امور آب و فاضلاب روانسر گفت: 16 میلیارد و 930 میلیون ریال امسال برای اصلاح و توسعه شبکه های آب و فاضلاب در شهرهای روانسر و شاهو هزینه شده است.

وی افزود: این اعتبار از محل اعتبارات جاری و مشارکت تعاونی های مسکن مهر برای اصلاح و توسعه 15 هزار متر از شبکه های آب و فاضلاب در شهرهای روانسر و شاهو هزینه شده است.

صالحی مدیر امور آب و فاضلاب روانسر تصریح کرد: با این اعتبار اصلاح و توسعه هشت هزار و 518 متر شبکه توزیع آب با لوله هایی از جنس پلی اتیلن و 6 هزار و 865 متر شبکه جمع آوری فاضلاب با لوله های 2 جداره فاضلابی در اندازه های مختلف انجام گرفته است.

مدیر امور آب و فاضلاب شهری روانسر اظهار داشت: این اقدام ها با هدف جلوگیری از هدررفت آب در شبکه های توزیع ، مدیریت مصرف آب ، جمع آوری شبکه های سنتی فاضلاب و از مدار خارج کردن شبکه های فرسوده آب صورت گرفته است.

صالحی با بیان اینکه 30 درصد از شبکه های توزیع آب و 40 درصد شبکه فاضلاب شهر روانسر فرسوده است، ادامه داد: مشکلات در شهر شاهو بیشتر است به گونه ای که 70 درصد از شبکه های توزیع آب و 100 درصد شبکه فاضلاب شهر این شهر فرسوده است که باید این خطوط تعویض و اصلاح شوند.

وی میزان مطلوبیت بهداشت آب شهروندان را مطلوب عنوان و یادآور شد: صد درصد جمعیت شهرهای روانسر و شاهو زیرپوشش تاسیسات آب سالم بهداشتی و 96 درصد روانسر و 91 درصد شهر شاهو نیز زیرپوشش شبکه فاضلاب هستند.

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی