آخرین اخبار

29. تير 1397 - 7:47   |   کد مطلب: 294610
سراب روانسر: فرماندار روانسر بیان داشت: طلاق ، بزهکاری ، اعتیاد و ... سلامت اجتماعی را تهدید می کند

به گزارش سراب روانسر، حسین ویسمرادی روز پنجشنبه در اولین نشست مجمع سلامت روانسر افزود: سلامت فکر ، جسم و روح و روان همیشه مورد تاکید ادیان و کتب آسمانی بوده و نشاط و شادابی جامعه نیز در گرو سلامت جامعه است.

وی با بیان اینکه یکی از نیازهای اصلی حوزه سلامت، اجتماعی شدن سلامت است، تصریح کرد: مشارکت همه نهادهای جامعه و حتی آحاد مردم، در حفظ و توسعه سلامت امری اجتناب ناپذیر است.

فرماندار روانسر بیان داشت: طلاق ، بزهکاری ، اعتیاد و ... سلامت اجتماعی را تهدید می کند و ضرورت دارد همه سازمان ها و نهادها ، خیران و سمن ها هماهنگی همدلی بیشتری داشته باشند.

ویسمرادی افزود: بستر همه فعالیت ها مشارکت آگاهانه است و بکارگیری ظرفیت ها و پتانسیل ها در حوزه سلامت بسیار مهم و ضروری است.

وی با بیان اینکه سلامت مقوله گسترده ای است که حفظ و ارتقای آن تنها وظیفه برخی نهادها نیست ، ادامه داد: مشارکت فعال و همه جانبه دستگاههای دولتی، خیران و سمن ها موجب افزایش خدمات بهداشتی و درمانی ، دستیابی به سطوح بالای سلامت و کاهش هزینه های درمان می شود.

فرماندار روانسر اضافه کرد: حوزه های آموزشی به ویژه دانشگاه ها و آموزش و پرورش نقش اساسی را در سلامت دارند و در بخشی دیگر نیازمند انجام فعالیت ها و اقدام های فرهنگی از سوی سمن ها و نهادهای اجتماعی هستیم.

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی