30. تير 1397 - 7:20   |   کد مطلب: 294612
مدیر امور آبفای شهرستان جوانرود خبر داد
بیش از 3 هزار و 500 متر شبکه فاضلاب در شهر جوانرود اجرا شده است
سراب روانسر: مدیر امور آبفای شهرستان جوانرود خبر داد: بیش از 3 هزار و 500 متر شبکه فاضلاب در شهر جوانرود اجرا شده است

به گزارش سراب روانسر، علی رحمانی مدیر امور آبفای شهرستان جوانرود در گفتگو با سراب روانسر طول و اقطار مختلف شبکه فاضلاب اجرا شده در سطح  شهر را شامل 550 متر لوله گذاری خط انتقال سایز 700 میلیمتر،  یک هزار و 300 متر خط انتقال سایز 400 میلیمتر و یک هزار و 700 متر لوله گذاری با سایز 200 میلیمتر پلی اتیلنی عنوان کرد.

به گفته وی همچنین در این مدت 74 باب منهول  فاضلاب از نوع پلی اتیلن به منظور  بهبود و بهره برداری بهتر در شهر جوانرود به شیوه مدرن اجرا گردیده است.

رحمانی هدف از اجرای شبکه فاضلاب مدرن را، ارتقای سطح بهداشت و کیفی زندگی، کاهش هزینه بهره برداری، انتقال و جمع آوری فاضلاب و هدایت آن به سمت تصفیه خانه فاضلاب ضلع غربی شهر جوانرود اعلام کرد.

مدیر آبفای جوانرود طول شبکه فاضلاب شهر جوانرود را 92 کیلومتر عنوان کرد و گفت: تاکنون 61 درصد شبکه فاضلاب شهر جوانرود به شکل مدرن اجرا و حدود 800 هزار انشعاب نیز به شکل مدرن درسطح شهر نصب شده است.

وی تأکید کرد: حدود 39 درصد شبکه فرسوده و بافت قدیمی در سطح شهر باقی مانده است که با توجه به ضرورت و اهمیت جمع آوری فاضلاب در ارتقای سطح بهداشت و زیست محیطی و کاهش هزینه نگهداری و بهره برداری بهتر، در صورت تامین منابع مالی آبفای شهری مصمم است نسبت به اجرای آن اقدام نماید