آخرین اخبار

30. تير 1397 - 7:20   |   کد مطلب: 294612
مدیر امور آبفای شهرستان جوانرود خبر داد
بیش از 3 هزار و 500 متر شبکه فاضلاب در شهر جوانرود اجرا شده است
سراب روانسر: مدیر امور آبفای شهرستان جوانرود خبر داد: بیش از 3 هزار و 500 متر شبکه فاضلاب در شهر جوانرود اجرا شده است

به گزارش سراب روانسر، علی رحمانی مدیر امور آبفای شهرستان جوانرود در گفتگو با سراب روانسر طول و اقطار مختلف شبکه فاضلاب اجرا شده در سطح  شهر را شامل 550 متر لوله گذاری خط انتقال سایز 700 میلیمتر،  یک هزار و 300 متر خط انتقال سایز 400 میلیمتر و یک هزار و 700 متر لوله گذاری با سایز 200 میلیمتر پلی اتیلنی عنوان کرد.

به گفته وی همچنین در این مدت 74 باب منهول  فاضلاب از نوع پلی اتیلن به منظور  بهبود و بهره برداری بهتر در شهر جوانرود به شیوه مدرن اجرا گردیده است.

رحمانی هدف از اجرای شبکه فاضلاب مدرن را، ارتقای سطح بهداشت و کیفی زندگی، کاهش هزینه بهره برداری، انتقال و جمع آوری فاضلاب و هدایت آن به سمت تصفیه خانه فاضلاب ضلع غربی شهر جوانرود اعلام کرد.

مدیر آبفای جوانرود طول شبکه فاضلاب شهر جوانرود را 92 کیلومتر عنوان کرد و گفت: تاکنون 61 درصد شبکه فاضلاب شهر جوانرود به شکل مدرن اجرا و حدود 800 هزار انشعاب نیز به شکل مدرن درسطح شهر نصب شده است.

وی تأکید کرد: حدود 39 درصد شبکه فرسوده و بافت قدیمی در سطح شهر باقی مانده است که با توجه به ضرورت و اهمیت جمع آوری فاضلاب در ارتقای سطح بهداشت و زیست محیطی و کاهش هزینه نگهداری و بهره برداری بهتر، در صورت تامین منابع مالی آبفای شهری مصمم است نسبت به اجرای آن اقدام نماید

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی