آخرین اخبار

4. مرداد 1397 - 13:05   |   کد مطلب: 294639
سراب روانسر: ماموستا ملا یحیی شهبازی عملیات مرصاد را نشانه و سندی افتخار آمیز برای مردم استان کرمانشاه دانست و از آن بعنوان پیروزی عظیم نام برد.

به گزارش سراب روانسر، ملا یحیی شهیازی دبیر شورای روحانیت شهرستان روانسر در گفت و گو با خبرنگار سراب روانسر بمناسبت فرارسیدن 5 مرداد سالروز حماسه مرصاد عنوان کرد: رزمندگان غیرتمند در عملیات مرصاد ثابت کردند هیچکس توانای مقابله با صراط مستقیم الهی را ندارد.

 

 

 

 

 

دبیر شورای روحانیت شهرستان روانسر با اشاره به آیه ی شریفه ی " و قل جآء الحق و زهق الباطل ان الباطل كان زهوقا " عنوان کرد: بی شک پیروزی و ظفر از آن قومی است که طرفدار حق باشند و خداوند آنها را یاری کند و در عملیات مرصاد خداوند ما را کمک کرد تا بتوانیم به مانند همیشه اجازه تعدی و تجاوز به هیچ بیگانه و متجاوزی را ندهیم.

 

 

وی افزود:عملیات مرصاد نشان داد که ملت ایران اسلامی پایبند به ارزش های ایرانی اسلامی خود می باشند و در مقابل هر توطئه گر و متجاوزی خواهند ایستاد و بی شک ایثار، فداکاری و جان فشانی های مرزداران غیور استان کرمانشاه چه در دوران هشت سال دفاع مقدس و چه پس از آن بر کسی پوشیده نیست.

 

 

ملا یحیی شهبازی در پایان ضمن تبریک به حماسه آفرینان غرب کشور افزود: پیروزی و ظفر همیشه و همه جا شیرین است حال اگر این پیروزی در دفاع از آب، خاک و کیان مادری باشد پس بایستی به تمامی خانواده های شهدای عزیز، جانبازان و ایثارگران و آزادگان این خاک پهناور تبریک گفت که امروزه اقتدار و افتخار را برای این مردم به ارمغان آورده اند و امروزه وظیفه ی جوانان می باشند که به مانند نسل انقلابی و حماسه آفرین خود عمل نمایند.

 

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی