4. مرداد 1397 - 13:05   |   کد مطلب: 294639
سراب روانسر: ماموستا ملا یحیی شهبازی عملیات مرصاد را نشانه و سندی افتخار آمیز برای مردم استان کرمانشاه دانست و از آن بعنوان پیروزی عظیم نام برد.

به گزارش سراب روانسر، ملا یحیی شهیازی دبیر شورای روحانیت شهرستان روانسر در گفت و گو با خبرنگار سراب روانسر بمناسبت فرارسیدن 5 مرداد سالروز حماسه مرصاد عنوان کرد: رزمندگان غیرتمند در عملیات مرصاد ثابت کردند هیچکس توانای مقابله با صراط مستقیم الهی را ندارد.

 

 

 

 

 

دبیر شورای روحانیت شهرستان روانسر با اشاره به آیه ی شریفه ی " و قل جآء الحق و زهق الباطل ان الباطل كان زهوقا " عنوان کرد: بی شک پیروزی و ظفر از آن قومی است که طرفدار حق باشند و خداوند آنها را یاری کند و در عملیات مرصاد خداوند ما را کمک کرد تا بتوانیم به مانند همیشه اجازه تعدی و تجاوز به هیچ بیگانه و متجاوزی را ندهیم.

 

 

وی افزود:عملیات مرصاد نشان داد که ملت ایران اسلامی پایبند به ارزش های ایرانی اسلامی خود می باشند و در مقابل هر توطئه گر و متجاوزی خواهند ایستاد و بی شک ایثار، فداکاری و جان فشانی های مرزداران غیور استان کرمانشاه چه در دوران هشت سال دفاع مقدس و چه پس از آن بر کسی پوشیده نیست.

 

 

ملا یحیی شهبازی در پایان ضمن تبریک به حماسه آفرینان غرب کشور افزود: پیروزی و ظفر همیشه و همه جا شیرین است حال اگر این پیروزی در دفاع از آب، خاک و کیان مادری باشد پس بایستی به تمامی خانواده های شهدای عزیز، جانبازان و ایثارگران و آزادگان این خاک پهناور تبریک گفت که امروزه اقتدار و افتخار را برای این مردم به ارمغان آورده اند و امروزه وظیفه ی جوانان می باشند که به مانند نسل انقلابی و حماسه آفرین خود عمل نمایند.