آخرین اخبار

5. مرداد 1397 - 22:15   |   کد مطلب: 294641
سراب روانسر: فرماندار شهرستان روانسر گفت:در راستای تولیدی کردن و تجاری سازی مدارس و هنرستان های شهرستان روانسر اقدامات خوبی در سطح شهرستان در حال انجام است و از این موضوع حمایت خواهیم کرد.

به گزارش سراب روانسر، حسین ویسمرادی در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان روانسر افزود: اجرای این طرح ها که با هدف ایجاد درآمد برای مدارس ، حذف واسطه ها و کاهش وابستگی به بودجه دولتی انجام می شود  نباید به کیفیت آموزشی و پرورشی مدارس شهرستان خدشه ای وارد کند.

 

وی تاکید کرد: آموزش و پرورش باید با جدیت ، دقت و حساسیت خاصی موضوع سند دار کردن املاک آموزش و پرورش را پیگیری کند و ادارت مرتبط نیز فرآیند و مراحل صدور اسناد را تسهیل و شتاب بیشتری ببخشند.

 

فرماندار روانسر ادامه داد: قدردان تلاش و زحمات معلمین دلسوز این شهرستان هستیم که برای تربیت و تعالی دانش آموزان این خطه  تلاش می کنند.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان روانسر گفت: 480 دانش آموز روانسر برای غنی سازی اوقات فراغت در چهار کانون ورزشی ، فرهنگی و هنری ثبت نام کرده اند که در مقایسه با سال گذشته رشد دو برابری داشته است.

 

عثمان ویسی یادآور شد: با همت خیرین نیکوکار در حال حاضر 9 مدرسه در شهرستان روانسر در حال ساخت است و شش مدرسه دیگر نیز در حال واگذاری به پیمانکار و پیمان سپاری است.

 

وی یاد آور شد: خوشبختانه امسال برای ثبت نام دانش آموزان در تمامی رشته های مقاطع تحصیلی متوسطه دوم هیچ محدودیتی نداریم

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی