5. مرداد 1397 - 22:15   |   کد مطلب: 294641
سراب روانسر: فرماندار شهرستان روانسر گفت:در راستای تولیدی کردن و تجاری سازی مدارس و هنرستان های شهرستان روانسر اقدامات خوبی در سطح شهرستان در حال انجام است و از این موضوع حمایت خواهیم کرد.

به گزارش سراب روانسر، حسین ویسمرادی در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان روانسر افزود: اجرای این طرح ها که با هدف ایجاد درآمد برای مدارس ، حذف واسطه ها و کاهش وابستگی به بودجه دولتی انجام می شود  نباید به کیفیت آموزشی و پرورشی مدارس شهرستان خدشه ای وارد کند.

 

وی تاکید کرد: آموزش و پرورش باید با جدیت ، دقت و حساسیت خاصی موضوع سند دار کردن املاک آموزش و پرورش را پیگیری کند و ادارت مرتبط نیز فرآیند و مراحل صدور اسناد را تسهیل و شتاب بیشتری ببخشند.

 

فرماندار روانسر ادامه داد: قدردان تلاش و زحمات معلمین دلسوز این شهرستان هستیم که برای تربیت و تعالی دانش آموزان این خطه  تلاش می کنند.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان روانسر گفت: 480 دانش آموز روانسر برای غنی سازی اوقات فراغت در چهار کانون ورزشی ، فرهنگی و هنری ثبت نام کرده اند که در مقایسه با سال گذشته رشد دو برابری داشته است.

 

عثمان ویسی یادآور شد: با همت خیرین نیکوکار در حال حاضر 9 مدرسه در شهرستان روانسر در حال ساخت است و شش مدرسه دیگر نیز در حال واگذاری به پیمانکار و پیمان سپاری است.

 

وی یاد آور شد: خوشبختانه امسال برای ثبت نام دانش آموزان در تمامی رشته های مقاطع تحصیلی متوسطه دوم هیچ محدودیتی نداریم