6. مرداد 1397 - 14:36   |   کد مطلب: 294644
سراب روانسر: پیش از ظهر امروز در محل سالن جلسات فرمانداری جوانرود: مراسم تکریم و معارفه فرماندار جوانرود برگزار شد

به گزارش سراب روانسر، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در آیین تکریم و معارفه فرماندار جوانرود: از ماموستا فخری امام جمعه شهرستان جوانرود بعنوان مفاخر اورامانات یاد کرد و افزود: حضور ایشان در شهرستان جوانرود یک غنیمت است.

 

وی تصریح داشت: اهل سنت همیشه از مرزداران و‌ مدافعان کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده اند که مصداق اخیر آن نیز شهادت تنی چند از دلاورمردان اهل سنت در پاوه و‌ مریوان بود

 

به گزارش سراب روانسر، در پایان این مراسم با تقدیر از زحمات 4 ساله آرش لهونی، رستگار یوسفی فرماندار اسبق شهرستان ثلاث باباجانی به عنوان فرماندار جدید شهرستان جوانرود معارفه شد.

 

 

بازوند افزود: امروز دشمنان قسم خورده کشور، یک‌جنگ روانی علیه ایران راه انداخته اند ، اما ملت ایران روزها و شرایط سخت تر از این را نیز تجربه کرده اند.

 

وی ادامه داد: نقشه امروز دشمن دلسرد کردن مردم از نظام است. مردم باید هوشیار باشند. برخی میخواهند دولت را جدای از نظام تلقی کنند، در حالیکه دولت جزیی از نظام است و تضعیف دولت باعث دلسردی مردم از نظام میشود‌.

 

استاندار استان کرمانشاه یاداور شد: ما اگر دنبال توسعه هستیم نباید منتظر کمکهای دیگران باشیم. تجربه دوران دفاع مقدس نشان میدهد که هرجا مردم پای کار باشند پیروزی قطعی است.

 

بازوند تصریح کرد: باید سرمایه گذاری و تولید ثروت را ارزش بدانیم. با شعار و سخنرانی، شاید اشتغال از بین برود، اما اشتغال ایجاد نمیشود. سرمایه‌گذاری در هیچ جا تابع قدرت نیست، باید موانع را از پیش پای سرمایه‌گذاران برداریم و منافع آنها را تامین کنیم تا میل به سرمایه‌گذاری در استان زیاد شود و غبار کاذب چهره ی زیبای کرمانشاه را پاک کنیم.

 

 

بازوند ادامه داد: مرزها برای استان یک فرصت است و مرزنشینان باید همانطور که مرزداری کرده اند، از مواهب مرز نیز برخوردار شوند‌.

 

وی در ادامه افزود: تغییر خودبخود امیدآفرین است. چهارسال فرصت کافی و خوبی برای به جا گذاشتن یک‌کارنامه قابل ارزیابی است وانصافا دکتر لهونی در مسوولیت فرمانداری جوانرود، عملکرد بسیاربسیار مطلوب و موفقی داشته و از بهترین فرمانداران ما بوده و در آینده نزدیک حتما از ایشان به عنوان همکار استفاده خواهیم کرد.

 

وی افزود دکتر لهونی در مدیریت زلزله بدون اینکه نیاز به پیگیری ما باشد کاملا مدیریت بحران را در دست داشت و در مباحث فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی برنامه های کارشناسی خوبی داشتند که به فرماندار جدید تاکید میکنم که این برنامه ها را دنبال کند.

 

به گزارش سراب روانسر، در پایان این مراسم با تقدیر از زحمات آرش لهونی، رستگار یوسفی فرماندار اسبق شهرستان ثلاث باباجانی به عنوان فرماندار جدید شهرستان جوانرود معارفه شد.