9. مرداد 1397 - 8:30   |   کد مطلب: 294650
طی نشستی با حضور فرماندار و معتمدین شهر؛
آخرین اقدامات انجام شده در خصوص بیمارستان روانسر تشریح شد
سراب روانسر: دکتر سریری سرپرست شبکه بهداشت شهرستان روانسر، آخرین اقدامات انجام گرفته در خصوص بیمارستان روانسر را شرح داد.

به گزارش سراب روانسر، روز گذشته در نشستی با حضور فرماندار، معاون، ریاست شبکه بهداشت، هئیت امنا، و معتمدین شهرستان روانسر مجموع اقدامات صورت گرفته در خصوص بیمارستان روانسر شرح داده شد.

 

در ابتدا حسین ویسمرادی فرماندار شهرستان روانسرعنوان کرد: متأسفانه عوامل متعددی موجب تأثیر گذاری در وضعیت اقتصادی کشور شده است، که بعضأ در روند امور دولت [ از جمله ساخت بیمارستان روانسر] نمی تواند بی تأثیر باشد.

 

فرماندار روانسر افزود: یکی از دلایل درگیر در روند کار بیمارستان روانسر، موضوع زلزله است، همانطور که مستحضرید در شهرستان های همجوار طی زلزله ی اخیر، بیمارستان ها در اولین دقایق دچار خسارت شدند، بنابراین بایستی جدی تر از قبل استحکام ساختمان بیمارستان بررسی گردد.

 

ویسمرادی اظهار داشت: ما قصد نداریم این گونه موارد را بهانه قرار دهیم، و کما فی سابق بصورت جدی پیگیر بوده و هستیم و اقداماتی صورت گرفته است که شفاف سازی و اطلاع رسانی خواهد شد.

 

وی در پایان افزود: وظیفه ی ما این است هر چند وقت یکبار نشستی در رابطه با ارائه عملکرد برگزار نمایئم، چرا که این حق مردم است در جریان امور قرار بگیرند.

 

در ادامه دکتر سریری سرپرست شبکه بهداشت شهرستان روانسر به بیان اقدامات صورت گرفته در این مسیر پرداخت و افزود: قطعأ در خارج از تریبون ها، همه روزه پیگیر موضوع بیمارستان هستیم، اما معتقدیم که بایستی مردم در جریان کم و کیف کار قرار بگیرند و این نشست بی ارتباط به ارائه مستندات نیست.

 

دکتر سریری عنوان داشت: در حال حاضر رقمی بالغ بر سه میلیارد تومان در حساب دانشگاه علوم پزشکی استان برای بیمارستان روانسر ذخیره است، و از جانب متولیان امر، قول هایی داده شده است، که سه میلیارد تومان از آن مصوب شده است.

 

وی عنوان کرد: بیمارستان روانسر در 4 طبقه شامل شش تخت اورژانس، 24 تخت داخلی، 12 تخت زنان، سیزده کودکان و ... تعیین شده است.