13. مرداد 1397 - 7:44   |   کد مطلب: 294658
فرمانده نیروی انتظامی روانسر خبر داد:
تکذیب شایعه آدم ربایی در روانسر
سراب روانسر: فرمانده نیروی انتظامی شهرستان روانسر در خصوص خبر‌هایی مبنی بر آدم ربایی در شهر گفت: این موضوع یک شایعه است و هیچ فردی در شهرستان ربوده نشده است.

به گزارش سراب روانسر، سرهنگ محمد قنبری فرمانده نیروی انتطامی شهرستان روانسر در گفتگو با خبرنگار سراب روانسر در خصوص خبر‌هایی مبنی بر آدم ربایی در روانسر گفت: طبق بررسی‌ها انجام شده توسط کارآگاهان نیروی انتظامی در خصوص موضوع ربودن افرادی در شهر روانسر می‌توان گفت: این موضوع یک شایعه است و هیچ فردی در شهرستان ربوده نشده است.

 

 

سرهنگ قنبری اظهار داشت: افرادی که اقدام به انتشار خبر‌هایی در خصوص آدم ربایی در شهرستان می‌کنند هدف آن‌ها ایجاد رعب و وحشت در بین مردم می‌باشد،و مردم شهرستان آسوده خاطر باشند که پلیس همواره در کنار آن‌ها خواهد بود.

 

وی افزود: از تمامی مردم و شهروندان محترم شهرستان درخواست می‌شود تا از نشر وگفتن مطالب کذب در خصوص آدم ربایی خوداری کنند چرا که باعث ترس خانواده‌ها و مردم می‌شود.

 

 

سرهنگ محمد قنبری فرمانده نیروی انتطامی شهرستان روانسر در پایان ضمن تاکید بر اینکه مردم آسوده خاطر باشند و امنیت کامل برقرار می‌باشد از مردم خواست با توجه به کوچک بودن شهر، هر گونه خبری را بدون اطلاع از صحت و سقم آن در فضای مجازی منتشر نکنند که باعث تشویش افکار عمومی گردد.