آخرین اخبار

19. مرداد 1397 - 9:03   |   کد مطلب: 294671
سراب روانسر: فرماندار شهرستان روانسر گفت: خبرنگاران مهمترین عنصر توسعه و رشد و اتحاد و انسجام ملی در هر کشور هستند و تمام دولت ها فعالیت های خبرنگاران را ارزشمند و اثرگذار تلقی می کنند.

به گزارش سراب روانسر، حسین ویسمرادی در دیدار با اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی این شهرستان افزود: خبرنگاران رابط مردم و دولت هستند و ضرورت دارد از سیاه نمایی و افراط و تفریط پرهیز کنیم و اعتدال و میانه روی را در پیش گیریم.

وی با بیان اینکه احساساتی برخورد کردن یکی از آفت های جوامع است تصریح کرد: دشمن به دنبال تخریب و فروپاشی نظام است و باید در انعکاس اخبار و رویدادها منافع ملی و عمومی را در نظر بگیریم.

فرماندار روانسر اظهار داشت:  در انتشار اخبار باید واقعیت ها را بیان کنیم اما همه واقعیت ها خبر نیستند و نباید در جامعه التهاب ایجاد شود.

ویسمرادی با بیان تاکید بر اینکه  نقد را باید برای اصلاح و پیشبرد امور روا بدانیم اضافه کرد: تقلید و تعصب دو آفت بزرگ روشنفکری هستند و ضرورت دارد با هدف روشنگری اخبار و اطلاعات منتشر شود.

وی یادآور شد: خبرنگاران و اصحاب فرهنگ و هنر باید در راستای نهادینه حقوق شهروندی و فرهنگ سازی، حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی بسیار تمرکز داشته باشند

فرماندار روانسر گفت: اگر امروز شاهد کمبود و نارسایی های در بخش مختلف کشور به ویژه حوزه اجتماعی هستیم فقط ناشی از کوتاهی مسئولین نیست بلکه از جهت های مختلف فرهنگ سازی نشده است.

ویسمرادی بیان داشت: خبرنگاران ما مسئولیت شناس، شجاع، بدون حاشیه و همیشه مشاوران خوبی برای مدیران در عرصه های مختلف هستند که باید قدر آنان را بدانیم.

در پایان این نشست از جمعی از خبرنگاران و فعالان رسانه ای شهرستان روانسر قدردانی شد

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی