19. مرداد 1397 - 9:03   |   کد مطلب: 294671
سراب روانسر: فرماندار شهرستان روانسر گفت: خبرنگاران مهمترین عنصر توسعه و رشد و اتحاد و انسجام ملی در هر کشور هستند و تمام دولت ها فعالیت های خبرنگاران را ارزشمند و اثرگذار تلقی می کنند.

به گزارش سراب روانسر، حسین ویسمرادی در دیدار با اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی این شهرستان افزود: خبرنگاران رابط مردم و دولت هستند و ضرورت دارد از سیاه نمایی و افراط و تفریط پرهیز کنیم و اعتدال و میانه روی را در پیش گیریم.

وی با بیان اینکه احساساتی برخورد کردن یکی از آفت های جوامع است تصریح کرد: دشمن به دنبال تخریب و فروپاشی نظام است و باید در انعکاس اخبار و رویدادها منافع ملی و عمومی را در نظر بگیریم.

فرماندار روانسر اظهار داشت:  در انتشار اخبار باید واقعیت ها را بیان کنیم اما همه واقعیت ها خبر نیستند و نباید در جامعه التهاب ایجاد شود.

ویسمرادی با بیان تاکید بر اینکه  نقد را باید برای اصلاح و پیشبرد امور روا بدانیم اضافه کرد: تقلید و تعصب دو آفت بزرگ روشنفکری هستند و ضرورت دارد با هدف روشنگری اخبار و اطلاعات منتشر شود.

وی یادآور شد: خبرنگاران و اصحاب فرهنگ و هنر باید در راستای نهادینه حقوق شهروندی و فرهنگ سازی، حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی بسیار تمرکز داشته باشند

فرماندار روانسر گفت: اگر امروز شاهد کمبود و نارسایی های در بخش مختلف کشور به ویژه حوزه اجتماعی هستیم فقط ناشی از کوتاهی مسئولین نیست بلکه از جهت های مختلف فرهنگ سازی نشده است.

ویسمرادی بیان داشت: خبرنگاران ما مسئولیت شناس، شجاع، بدون حاشیه و همیشه مشاوران خوبی برای مدیران در عرصه های مختلف هستند که باید قدر آنان را بدانیم.

در پایان این نشست از جمعی از خبرنگاران و فعالان رسانه ای شهرستان روانسر قدردانی شد