آخرین اخبار

23. مرداد 1397 - 23:10   |   کد مطلب: 294683
سراب روانسر: اورامانات یک منطقه بکر و منحصربه فرد طبیعی و فرهنگی دارای قابلیت و پتانسیل فراوان سرمایه گذاری و توسعه گردشگری است

به گزارش سراب روانسر، مهرداد سالاری در کارگروه گردشگری استان که به بررسی مسیر گردشگری روستای شمشیر - نودشه پاوه و منطقه گردشگری غار قوری قلعه روانسر اختصاص داشت ، افزود: اورامانات یک منطقه بکر و منحصربه فرد طبیعی و فرهنگی دارای قابلیت و پتانسیل فراوان سرمایه گذاری و توسعه گردشگری است.

وی اظهار داشت: ظرف یک هفته باید طرح توسعه منطقه گردشگری شمشیر به نودشه تهیه شود زیرا برای توسعه این منطقه نیازمند برنامه های راهبردی کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت هستیم.

وی در خصوص منطقه گردشگری غار قوری قلعه گفت: مالکیت این منطقه گردشگری بلاتکلیف است که موجب آشفتگی و عدم روند توسعه آن شده است در حالی دارای پتانسیل بسیار مناسب گردشگری است.

او از کارگروه گردشگری خواست هرچه سریعتر و در قالب کارگروهی از دستگاه های ذی ربط ظرف 2 هفته ماجرای مالکیت منطقه گردشگری غار قوری قلعه مشخص کند تا بتوان طرح و پروژه های توسعه آنجا زودتر شروع کنند

سالاری همچنین از کارگروه خواست در تعریف و بررسی طرح های گردشگری توجه ویژه ای به نیازسنجی مخاطبان منطقه ای، ملی و بین المللی داشته باشند زیرا هر کدام از اینها نیازهای خاص خود را در بحث گردشگری دنبال می کنند.

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی