آخرین اخبار

14. شهريور 1397 - 15:10   |   کد مطلب: 295249
سراب روانسر: فرماندار روانسر از تصویب 64 طرح اشتغالزا در زمینه های زنبورداری و پرورش زنبور عسل، کارگاه های خیاطی ، کارگاه های فرش و تابلو فرش و واحدهای پذیرایی بین راهی با اشتغالزایی 72 نفر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش سراب روانسر، حسین ویسمرادی روز چهارشنبه در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری روانسر افزود: برای اجرای این طرح ها پرداخت 2 میلیارد و 327 میلیون تومان تسهیلات مصوب شده است.

وی در خصوص پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری نیز گفت: سهمیه ابلاغی به شهرستان روانسر 6 میلیارد تومان است که تاکنون 81 درصد آن جذب شده است.

فرماندار روانسر اظهار داشت: 117 طرح اشتغالزا به بانک های عامل معرفی شده که 48 طرح با چهار میلیارد و 900 میلیون تومان تسهیلات دریافت کرده که این طرح ها زمینه اشتغال 99 نفر را فراهم کرده است.

ویسمرادی اضافه کرد: از محل تسهیلات مناطق زلزله زده پنج فقره تسهیلات نیز با 68 میلیون تومان اعتبار پرداخت شده و 9 طرح دیگر نیز با مبلغ 504 میلیون تومان انعقاد قرارداد شده است.

وی با بیان اینکه باید همه دستگاه ها در راستای پرداخت تسهیلات اشتغال باید جدیت داشته باشند ، تصریح کرد: روند پرداخت تسهیلات به کندی صورت می گیرد و نهادهای متولی باید فرآیند جذب سرمایه گذاری را تسهیل ببخشند.

ویسمرادی بر ارتباط و هم افزایی بیشتر بین بانک ها و ادارات تاکید کرد و اظهار داشت: دستگاه ها تا پرداخت نهایی تسهیلات باید پیگیری های لازم را انجام دهند.

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی