18. شهريور 1397 - 10:04   |   کد مطلب: 295423
سراب روانسر: فرماندار شهرستان روانسر از رشد 125 درصدي تعداد مجوزهاي صادر شده سازمان هاي مردم نهاد طي سال هاي 96 و 97 در این شهرستان خبر داد

به گزارش سراب روانسر، حسین ویسمرادی در نشست مشترک شورای فرهنگی اجتماعی و شورای مبارزه با مواد مخدر این شهرستان افزود: تا سال  95  فقط 4 سازمان مردم نهاد در روانسر فعالیت داشت و اکنون اين آمار به 9 سمن رسيده است و این سمن ها در زمینه های اجتماعی ، فرهنگی و  محیط زیست  فعالیت دارند

وی تصریح کرد: سازمان های مردم نهاد پشتوانه بزرگی برای پیشبرد امور هستند و باید از ظرفیت ها و توانمندی ها  آنها استفاده شود.

فرماندار روانسر اظهار داشت: از ابتدای سالجاری تاکنون 463 گرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شده و 44 نفر نیز دستگیر و تحویل مقامات قضایی شده اند .

ویسمرادی اضافه کرد: باید از تمام ظرفیت های جامعه برای آگاه سازی و تعالی اجتماع بهره برد و نهادهای متولی نگاه ویژه و احساس مسئولیت بیشتری داشته باشند.

وی ادامه داد:  فضای مجازی برای فعالیت های اجتماعی هم عامل تهدید  و هم عامل فرصت سازی است و اگر نتوانیم جنبه های تهدیدی آن را کنترل کینم لطمه های جبران ناپذیری بر ما وارد خواهد شد و برگزاری کارگاه های آموزشی در خصوص شناخت آسیب های فضای مجازی به ویژه برای جوانان  بسیار ضرورت دارد .