27. شهريور 1397 - 15:25   |   کد مطلب: 296028
سراب روانسر:یک روزنامه قطری شکست تیم الدحیل برابر پرسپولیس و عدم راهیابی به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا را عجیب‌وغریب توصیف کرد.

به گزارش سراب روانسر، به نقل ازتسنیم، روزنامه الرای قطر در تحلیل خود با عنوان فروپاشی عجیب‌وغریب الدحیل در ورزشگاه آزادی نوشت: تیم الدحیل مرتکب اشتباهات مرگباری شد و پرسپولیس جواز صعود به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا با کسب پیروزی 3 بر یک در ورزشگاه آزادی را به دست آورد. الدحیل نیمه‌اول این بازی را با گل کریم بوضیاف، کاپیتان خود به پایان رساند اما در آغاز نیمه‌دوم گل مساوی را دریافت کرد. پس از آن اشتباهات مرگبار خط دفاعی تیم ایرانی (پرسپولیس) را به 2 گل دیگر رساند. تیم پرسپولیس به خاطر تفاضل گل بهتر در مجموع 2 بازی رفت و برگشت توانست جواز صعود را کسب کند و راهی نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا شود.

این روزنامه قطری در ادامه آورده است: 10 دقیقه نخست بازی نشان‌دهنده احتیاط هر 2 تیم الدحیل و پرسپولیس بود و هیچ حرکت خاصی از سوی آنها صورت نگرفت. پس از آن پرسپولیس با گادوین منشا و الدحیل با ادمیلسون و المعز علی به دنبال تسریع حمله‌های خود بودند. در طول بازی خط دفاعی تیم پرسپولیس با هدایت سید جلال حسینی بسیار محتاط بود و توانست با ادامه حملات در 15 دقیقه نخست نیمه‌دوم بازی به گل برسد.

تیم پرسپولیس با عبور از سد الدحیل حریف السد در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا شد.