27. شهريور 1397 - 15:31   |   کد مطلب: 296029
سراب روانسر:رزمایش اقتدار عاشورای بسیج سپاهیان بیت المقدس در شهرستان جوانرود برگزار شد .

به گزارش سراب روانسر،سردارناصر باباخانی فرمانده تیپ انصار الرسول (ص) شهرستان جوانرود در رزمایش اقتدار عاشورای بسیج سپاهیان بیت المقدس در شهرستان جوانرود اظهار داشت : تمام توطئه های آمریکا و استکبارجهانی شکست خورده است.

 

 

وی گفت : استکبار جهانی به رهبری آمریکا و عوامل خود فروخته و نفوذی توطئه‌های زیادی علیه انقلاب انجام دادند اما تمامی توطئه‌هایشان تا به امروز شکست خورده است.

 

 

باباخانی خاطرنشان کرد: امریکا با راه انداختن توطئه های شوم خود در صدد ضربه زدن به نظام و کشور ماست اما کور خوانده است تا اسلام ،امام ورهبری و این مردم صحنه هستند هیچ غلطی نمی تواندبه کند.

 

باباخانی به فشارهای اقتصادی آمریکا اشاره کرد و یادآورشد: مردم ما چون برای این نظام انقلاب خون دادند تسلیم این فشارها نخواهندشد.

 

جانشین سپاه ناحیه جوانرود نیز با تسلیت ایام محرم و تبریک هفته دفاع مقدس به فلسفه قیام عاشورا اشاره کرد وگفت : امام حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است وهرکس در کشتی ایشان بنشیندنجات خواهدیافت.

 

سرگردفعله گری برلزوم الگو گرفتن از مکتب امام حسین (ع) تاکیدکرد وافزود: ضرورت دفاع از حق از درس های است که مکتب عاشورا به ما می آموزد.

 

وی معرفت و بصیرت افزایی ، عمل به تکلیف و ایثار وفداکاری از دیگر درس های مکتب عاشورا است که همه ما بسیجیان بایدبه آن عمل کنیم.