آخرین اخبار

27. شهريور 1397 - 15:31   |   کد مطلب: 296029
سراب روانسر:رزمایش اقتدار عاشورای بسیج سپاهیان بیت المقدس در شهرستان جوانرود برگزار شد .

به گزارش سراب روانسر،سردارناصر باباخانی فرمانده تیپ انصار الرسول (ص) شهرستان جوانرود در رزمایش اقتدار عاشورای بسیج سپاهیان بیت المقدس در شهرستان جوانرود اظهار داشت : تمام توطئه های آمریکا و استکبارجهانی شکست خورده است.

 

 

وی گفت : استکبار جهانی به رهبری آمریکا و عوامل خود فروخته و نفوذی توطئه‌های زیادی علیه انقلاب انجام دادند اما تمامی توطئه‌هایشان تا به امروز شکست خورده است.

 

 

باباخانی خاطرنشان کرد: امریکا با راه انداختن توطئه های شوم خود در صدد ضربه زدن به نظام و کشور ماست اما کور خوانده است تا اسلام ،امام ورهبری و این مردم صحنه هستند هیچ غلطی نمی تواندبه کند.

 

باباخانی به فشارهای اقتصادی آمریکا اشاره کرد و یادآورشد: مردم ما چون برای این نظام انقلاب خون دادند تسلیم این فشارها نخواهندشد.

 

جانشین سپاه ناحیه جوانرود نیز با تسلیت ایام محرم و تبریک هفته دفاع مقدس به فلسفه قیام عاشورا اشاره کرد وگفت : امام حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است وهرکس در کشتی ایشان بنشیندنجات خواهدیافت.

 

سرگردفعله گری برلزوم الگو گرفتن از مکتب امام حسین (ع) تاکیدکرد وافزود: ضرورت دفاع از حق از درس های است که مکتب عاشورا به ما می آموزد.

 

وی معرفت و بصیرت افزایی ، عمل به تکلیف و ایثار وفداکاری از دیگر درس های مکتب عاشورا است که همه ما بسیجیان بایدبه آن عمل کنیم.

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی