13. مهر 1397 - 19:01   |   کد مطلب: 296808
سراب روانسر: دادستان عمومی و انقلاب جوانرود ، از بازداشت 18 نفر از اخلالگران نظم عمومی و خرید و فروش بازار ارز در این شهرستان خبر داد.

به گزارش سراب روانسر، امین محمدی دادستان عمومی و انقلاب جوانرود خبر داد : برای تعدادی از این افراد پرونده قضایی تشکیل شده و آزاد شدند و تعداد دیگری نیز تحت نظارت و بازداشت هستند.

وی به مراجعات مردمی مبنی بر ارائه دلارهای تقلبی در سطح بازار توسط دلالان در شهرستان جوانرود اشاره کرد و اظهار داشت : اخلالگران ارز در این راستا اقدام به کلاهبرداری کردند که مردم بایستی هوشیار باشند.

محمدی با اشاره به مراجعات مکرر مردمی به فرمانداری و دادستانی مبنی بر اینکه تجمع دلالان خرید و فروش ارز موجب هیاهو ، جنجال و مانع کسب و کار و ارتزاق افراد می شود به مخلان نظم عمومی هشدار داد دستگاه قضایی قاطعانه با این افراد برخورد خواهد کرد.

دادستان عمومی و انقلاب جوانرود در ادامه به شایعه سازی و التهاب بازار ارز از سوی برخی سایت ها و کانال های فضای مجازی هشدار داد و گفت: کسانی که با انتشار اخبار جعلی به التهاب بازار دامن زده و شایعه سازی کنند مورد پیگرد قانونی قرار می گیرند و با آنان برخورد خواهد شد

منیع : ایرنا