آخرین اخبار

14. مهر 1397 - 18:29   |   کد مطلب: 296857
سراب روانسر: نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی گفت: همه نیروهای نظامی ، انتظامی ، امنیتی و مردم بصیر انقلاب اسلامی در شرایط حساس و مهم در کنار همدیگر هستند و برای حفظ تمامیت ارضی و امینت و آرامش کشور شبانه روزی تلاش می کنند.

به گزارش سراب روانسر، شهاب نادری روز شنبه در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان روانسر که به مناسبت هفته نیروی انتظامی برگزار شد ، افزود: هم افزایی نیروهای نظامی با مردم به ویژه در مناطق مرزی باید بیشتر شود چرا که این امر امنیت پایدار را رقم خواهد زد.
وی تصریح کرد: نیروی انتظامی در نقاطی که مدنظر دشمنان انقلاب بوده حضور چشمگیر و پررنگی داشته و توطئه های آنان را خنثی کرده است.
نماینده مردم شهرستان های پاوه ، جوانرود ، روانسر و ثلاث باباجانی اضافه کرد: شیعه انگلیسی و سنی آمریکایی که در تلاش هستند امنیت کشور را به مخاطره بیندازند در میان مردم هیچ جایگاه و مقبولیتی ندارند و طرد شده هستند.
نادری اظهار داشت: در منطقه اورامانات امینت به طور کامل برقرار است و اگر گاه گاهی شاهد تحرکات کوردلانه ای هستیم بخاطر مرزی بودن این منطقه است.
وی ادامه داد: مردم منطقه اورامانات مردمی صبور و همیشه همراه نظام اسلامی بوده اند و هیچ گاه دل دشمان نظام را شاد نکرده و نمی کنند و نمونه بارز آن می توان اشاره کرد که در ناآرامی های سال گذشته بیشتر نقاط کشور به خیابان ها آمدند اما مردم این منطقه با هوشیاری و بصیرتی که داشتند توطئه دشمنان را خنثی کردند
عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مشکلات اقتصادی در کشور هست اما این مهم نباید دستاویزی برای دشمنان باشد و همگان بدانند این شرایط و دوران را نیز پشت سر خواهیم گذاشت چرا که کارهای خوبی در حوزه ارز در حال انجام است.
نادری گفت: در این شرایط حساس دستگاه قضایی و نیروهای انتظامی و امنیتی باید با دلالان و محتکران برخورد جدی داشته باشند تا عرصه برای فعالیت آنها روز به روز تنگ تر شود
وی افزود: کولبری چون سازمان یافته نیست قاچاق محسوب نمی شود و اگر فعالیت های کولبری در منطقه اورامانات انجام می شود به دلیل بیکاری جوانان این منطقه مرزی است.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: معیشت مردم مناطق مرزی باید مورد توجه دولتمردان باشد و مسئولین برای اشتغال جوانان این مناطق همت مضاعف نمایند

 

دیدگاه شما

در کانال تلگرامی پایگاه خبری سراب روانسر عضو شوید
مشکلات شهر را با ما در میان بگذارید
محل تبلیغات شما
تحلیل داده های آماری، پروژه های دانشجویی و مقالات پژوهشی