14. مهر 1397 - 18:41   |   کد مطلب: 296858
سراب روانسر: سرهنگ محمد قنبری فرمانده نیروی انتطامی شهرستان روانسر عنوان داشت: این هفته فرصت مناسبی است تا دلاورمردان این نیرو گوشه ای از فعالیت های خود را به نمایش بگذارند.

به گزارش سراب روانسر، سرهنگ محمد قنبری فرمانده  نیروی انتظامی شهرستان روانسر صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان روانسر که به مناسبت هفته ناجا برگزار شد ، افزود:فرمانده انتظامی شهرستان روانسر نیز گفت: این هفته فرصت مناسبی است تا دلاورمردان این نیرو گوشه ای از فعالیت های خود را به نمایش بگذارند.

 

وی با اشاره به اینکه غایت  افتخار پلیس خدمت گزاری به مردم است اظهار داشت: کارکنان پلیس، بعنوان فرزندان شجاع و دلیر ایران اسلامی، با خدای خود عهد کرده اند که از هیچ تلاشی و کوششی در راه تأمین امنیت و آسایش عمومی کوتاهی نکنند.

 

 

فرمانده انتظامی  شهرستان با بیان اینکه تقدیم شهدا، جانبازان، تحمل مشقات خدمات در نقاط مرزی و محروم نشان از پایبند بودن به عهد و پیمان نظامی است افزود: سازوکار ترسیم شده در قانون نیروی انتظامی به گونه ای است که  پلیس جهت ارائه خدمات به مردم بصورت شبانه روزی فعال و محیا است.

 

سرهنگ محمد قنبری افزود: در حوزه امنیت اجتماعی کارهای بسیار خوبی در سطح شهرستان روانسر صورت گرفته که افزایش 24 درصدی کشف سرقت ها و افزایش 30 درصدی دستگیری سارقین از جمله این اقدام ها است.

 

وی ادامه داد: کاهش 100 درصدی قتل ، کاهش پنج درصدی مزاحمت های خیابانی ، افزایش 12 درصدی کشفیات مواد مخدر و کاهش 47 درصدی تصادفات درون شهری بخشی دیگر از خدمات پلیس در شهرستان روانسر است.