18. مهر 1397 - 12:01   |   کد مطلب: 297032
سراب روانسر: معاون سیما و مدیر شبکه یک سیما در پی درگذشت بهرام شفیع مجری پیشکسوت برنامه‌های ورزشی پیام‌‌های تسلیتی صادر کردند.

به گزارش سراب روانسر، به نقل ازپویا، مرتضی میرباقری معاون سیما  و مجید زین‌العابدین مدیر شبکه اول سیما، در پیام‌های جداگانه‌ای‌ درگذشت بهرام شفیع مجری پیشکسوت برنامه های ورزشی را تسلیت گفتند. در متن پیام میرباقری آمده است: خبر درگذشت ناگهانى آقاى بهرام شفیع تهیه کننده و مجرى ورزشى خاطره سازتلویزیون موجب تاثر عمیق اینجانب گردید. وی در چندین دهه فعالیت حرفه اى خود با روایت صادقانه تلخ و شیرین هایورزش توانست پیوند دهنده ورزش و مردم باشد. اثرگذاری ایشان در حوزه گزارش‌های ورزشی و تولید برنامه‌های مانای ورزشرا می‌توان باقیات الصالحات زندگی پرفروغ آن مرحوم و چراغ راه دیگرهمکاران در این عرصه دانست. اینجانب مراتب تسلیت خود را خدمت خانواده ایشان و جامعه ورزشی کشور ابراز می‌دارم و علو درجات ایشان را از درگاه حق مسئلت می‌نمایم.

  

مجید زین العابدین نیز در پیام خود نوشت: همه به سوی او سفر خواهیم کرد؛ فقدان چهره متین و نجیب ورزش رسانه ملی، تهیه کننده و مجری پیشکسوت برنامه «ورزش و مردم» آقای بهرام شفیع موجب تاثر و اندوه اینجانب شد.آن مرحوم از پیشگامان ورزش رسانه بود و پیش از ظهور انبوه رسانه‌های ورزشی، یکه و تنها مشوق قهرمانان و پهلوانان ورزش ایران زمین بود. شفیع مشی جوانمردی را در گود ورزش آموخته بود و حاشیه ها در کار حرفه ای او جایی نداشت.وی در چهار دهه همراهی با ورزش انقلاب اسلامی برای روایت افتخار آفرینی قهرمانان نامدار پس از انقلاب همواره به خود می‌بالید. بی شک؛ مرحوم شفیع با تشویق هزاران جوان به ورزش قهرمانی و مرام پهلوانی، دعای خیر پدران و مادران زیادی را توشه سفر آخرت خود کرده است. ضایعه فقدان این همکار عزیز را به فرزند و همسر داغدار، خانواده معنوی اش در شبکه یک سیما و جامعه ورزش کشور تسلیت می‌گویم. رحمت الهی و علو درجات بدرقه او باد.