1. آبان 1397 - 16:20   |   کد مطلب: 297399
سراب روانسر: فرماندار روانسر عنوان کرد: برای اجرای 116 پروژه عمرانی 167 میلیارد و 490 میلیون ریال مصوب شده که تاکنون 39 درصد آن تخصیص یافته است.

به گزارش سراب روانسر، حسین ویسمرادی روز سه شنبه در نشست شورای اداری شهرستان روانسر در سرسرای اجتماعات فرمانداری افزود: برای اجرای 116 پروژه عمرانی 167 میلیارد و 490 میلیون ریال مصوب شده که تاکنون 39 درصد آن تخصیص یافته است.
وی ادامه داد: این اعتبارات از منابع استانی، نفت، متوزان و استانی ویژه مصوب قانون در نظر گرفته شده است.
فرماندار روانسر ادامه داد: سال گذشته نیز 269 میلیارد و 232 میلیارد ریال اعتبار از منابع مختلف برای شهرستان روانسر تصویب شد که 132 میلیارد و 123 میلیون ریال آن تخصیص پیدا کرد.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه نیز در این جلسه گفت: ملت ایران 40 سال در مقابل نظام سلطه از آرمان های انقلاب اسلامی و عزت و سرافرازی ایران دفاع کرده و امروز هم با انسجام و برادری از این شرایط حساس عبور خواهد کرد.
بهرام سلیمانی افزود: دشمن با ایجاد جنگ روانی به دنبال دستیابی به اهداف شوم خود است و سیاه نمایی و ناامید کردن مردم در چنین شرایطی دامن زدن به جنگ روانی دشمن است که تنها راه غلبه بر آن اتحاد و وحدت مردم و مسئولان است.
وی تصریح کرد: با وجود تمام مشکلاتی که اکنون از سوی آمریکا علیه ایران در جامعه بین المللی ایجاد شده، همگی شاهد هستیم که دولت تدبیر و امید با اقتدار و متانت از حقوق ملت ایران دفاع می نماید.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه ادامه داد: به قدری فضا سازی و جو منفی علیه دولت زیاد است که بیان موفقیت ها و دستاوردها مقبول واقع نمی شود و در این شرایط حساس نباید به گونه ای رفتار کنیم که بدخواهان به اهداف شوم خود دست یابند و به کشور صدمه بزنند.
سلیمانی با بیان اینکه یکی از کارسازترین راه های مقابله با جنگ روانی دشمن خدمت به مردم است ، اضافه کرد: در شرایط امروز جامعه، باید برای خدمت به مردم از خرد جمعی و دانش و تجربه بهره بگیریم.
وی اضافه کرد: یکی از افتخارات این نظام این است که به گونه ای عمل نموده که خوشبختانه وضعیت توسعه اقتصادی و عمرانی منطقه اورامانات در بسیاری از شاخص های توسعه بالاتر از سایر مناطق استان است.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه گفت: یکی دیگر از اقدام های مثبت دولت ، استفاده از نیروهای نخبه اهل سنت در پست های مدیریتی در شهرستان های اهل سنت نشین است به گونه ای که در اکنون از مجموع 19 پست مدیریتی وزارت کشور در سطح اورامانات ، 14 نفر از میان نیروی های نخبه بومی منصوب و این یکی از افتخارات دولت تدبیر و امید است