19. آبان 1397 - 15:11   |   کد مطلب: 297644
سراب روانسر: طی ۶ ماه ابتدای سال جاری, بیش از ۱۷ هزار متر شبکه های آب و فاصلاب روانسر اصلاح شد

به گزارش سراب روانسر، غفار صالحی مدیر امور آبفای شهرستان روانسر در گفتگو با خبرنگار سراب روانسر طول شبکه توزیع آب شهرستان روانسر را ۷۱.۹۷ اعلام کرد و افزود : از این میزان ، ۵۹.۴۷ کیلومتر متعلق به شهر روانسر می‌باشد و طول شبکه توزیع آب شاهو نیز ، ۱۲.۵۰ کیلومتر است .

 

به گفته وی ، طول خطوط انتقال آب شهر روانسر ، ۹ هزار و ۲۷۰ متر و طول خطوط انتقال آب شهر شاهو ۳ هزار متر ، مجموعا ۱۲ هزار و ۲۷۰ متر‌می‌باشد.

 

صالحی با اشاره به اینکه تعداد مخازن موجود در شهرستان ، ۵ مخزن ( ۳ مخزن در شهر روانسر و ۲ مخزن در شهر شاهو ) با مجموع حجم ۶ هزار و ۳۰ متر مکعب می‌باشد ، گفت در شهر شاهو یک باب مخزن ۲ هزار کتر مکعبی در دست ساخت می‌باشد که هم‌اکنون از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است .

 

مدیر امور آبفای شهرستان روانسر همچنین افزود : شهرستان روانسر یک دستگاه پمپاژ با ظرفیت پمپاژ ۱۶۰۰ متر مکعب در شبانه روز دارد .

 

وی‌طول خطوط انتقال فاضلاب روانسر را ۷.۱۹ کیلومتر و طول شبکه جمع‌آوری فاضلاب را ۶۷.۲۲۵ کیلومتر عنوان کرد و گفت : از این میزان ، طول شبکه جمع‌آوری فاضلاب شهر شاهو ۱۰ کیلومتر و طول شبکه جمع‌آوری فاضلاب شهر روانسر ۵۷.۲۲۵ می‌باشد