6. آذر 1397 - 10:30   |   کد مطلب: 297962
سراب روانسر: فرمانده سپاه ناحیه جوانرود با تبریک هفته وحدت و بسیج گفت: بسیج شجره طیبه ای است که با فرمان حضرت امام (ره) تشکیل و به درخت تنومندی تبدیل شده که شاخ و برگ و میوه های آن در سراسر دنیا گسترش و همگان از میوه شیرین آن بهره مند شده اند.

به گزارش سراب روانسر،   به نقل ازایرنا، سرهنگ ابوذر انوری روز دوشنبه در همایش شکوه پایداری که در سرسرای شهید چمران جوانرود برگزارشد، افزود: در جبهه‌های جنگ تحمیلی و پس ‌از آن در عرصه‌های مختلف عمرانی و علمی و نظامی، بسیج نشان داد که تفکر بسیجی، توانمند، مقاوم و بهترین مدافع انقلاب و اسلام است.
وی به رشادت ها و جانفشانی های مردم جوانرود اشاره کرد و اظهار داشت : مردم این شهرستان از ابتدای انقلاب اسلامی با آرمان های امام و انقلاب اسلامی لبیک گفتند و امروز نیز با حضور در صحنه های مختلف از نظام و انقلاب دفاع می کنند.
انوری یادآور شد: مسئولیت ‌پذیری، ولایت مداری، اخلاص در عمل، بصیرت و هوش سیاسی بالا و شناخت دوست از دشمن از دیگر شاخصه‌های بسیجیان است که امروز الگوی مردم برخی از کشورهای اسلامی منطقه خاورمیانه شده است.
مدیرحوزه علمیه خواهران استان کرمانشاه نیز با تشریح اهداف بسیج گفت: تا زمانی که بسیج و تفکر بسیجی در کشور وجود دارد دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند.
حجت الاسلام فاضلی افزود: تفکر بسیجی به سن، جنسیت، قوم و نژاد خاصی مرتبط نیست و هر کسی که برای دین اسلام و برای اعتلای ارزش های این مرز و بوم تلاش می‌کند در واقع یک بسیجی است.
وی با بیان اینکه دشمن از تفکر بسیجی هراس دارد، اظهار داشت: بسیج بهترین مدافع برای اسلام و انقلاب است.
فاضلی یادآور شد: بسیج امروز الگویی برای تمام آزادیخوان در جهان شده است.
شهرستان جوانرود با بیش از 75 هزار نفر جمعیت در 86 کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.