8. دى 1397 - 15:44   |   کد مطلب: 298534
رئیس اداره تبلیغات اسلامی روانسر:
حماسه 9 دی بیانگر اوج خروش مردم بصیر این انقلاب است
سراب روانسر: رئیس اداره تبلیغات اسلامی روانسر نهم دی ماه را اوج خروش یک ملت برای مقابله با فتنه دانست.

حجت‌الاسلام سیدجوادموسوی رییس اداره تبلیغات اسلامی روانسر در گفت و گو با خبرنگار سراب روانسر،عنوان داشت: حضور پرشور مردم در روز 9 دی اوج خروش حماسه و بصیرت مردم انقلابی ایران اسلامی علیه فتنه و استکبار جهانی بود.

 

وی افزود:گروهی مغرض و لجوج که منافع خود را در خطر می‌دیدند با اتخاذ برخی تصمیمات اشتباه که بر پایه اخبار و اطلاعات کاملاً غلط و برنامه ریزی شده از سوی دشمنان قسم خورده نظام بود با ادعای تقلب در انتخابات 88زمینه ساز فتنه 88 شدند.

 

موسوی افزود:عاملی که در محاسبات دشمنان نظام جای نگرفت و همان عامل نیز این باور را بهم ریخت و مجدداً یاس را به اردوگاه دشمن هدیه کرد؛ چیزی نبود جز مدیریت و رهبری بحران‌ها که بدست انسانی حکیم توانا و هوشمند می‌باشد و همچنین ظرفیت مردمی نظام است که همواره با بصیرت انقلابی و در سایه عنایت الهی، حماسه‌های تاریخ‌ساز را رقم می‌زنند.

 

حجت‌الاسلام سیدجوادموسوی در ادامه خاطر نشان کرد: مردم با حضور خود در روز نهم دی به مستكبرین اعلام كردند كه پیچیده ترین سناریو و توطئه ها را علیه جمهوری اسلامی ایران به لطف الهی و حضور در صحنه خنثی كرده اند.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی درپایان گفت:حماسه نهم دی، مشت محکمی بر دهان فتنه‌گران بود، وحدت و یکپارچگی ملت ایران اشکار شد و دشمنان انقلاب اسلامی به عظمت آن اعتراف کردند.