8. دى 1397 - 22:52   |   کد مطلب: 298543
مدیر آموزش وپرورش شهرستان روانسر:
نهم دی ماه کم از پیروزی انقلاب نیست
سراب روانسر: مدیر آموزش پرورش شهرستان روانسر حماسه نهم دی ماه را انقلابی دیگر در تاریخ ایران اسلامی دانست.

عثمان ویسی مدیر آموزش و پرورش شهرستان روانسر در گفت و گو با سراب روانسر، ‍ عنوان داشت:که هرگاه تاریخ معاصر ایران اسلامی را مطالعه نما ئیم به روز بزرگی به نام نهم دی ماه 1388برخورد خواهید کرد که کمتر از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نیست.

 

ویسی برنامه ریزی برای قراردادن مردم در مقابل نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از مهمترین اهداف فتنه سال 88 دانست و افزود: با توجه به نزدیکی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی وشعار مراسم 9 دی در سال 1397((40سال ولایتمداری، بصیرت واستقامت، رمز ماندگاری انقلاب اسلامی ))این حماسه تاریخی  وبزرگ مردم فهیم ایران اسلامی را در دی ماه 88بار دیگر خدمت عموم مردم خصوصأ فرهنگیان تبریک وتهنیت عرض نمایم.

مدیر آموزش و پرورش روانسر افزود: با توجه به خوی استکباری دشمنان انقلاب اسلامی ایران وایجاد اختلاف و تفرقه از سوی آنان در میان احاد مردم لازم است مردم ومسئولان وحدت وهمدلی را برای پیشبرد وپیشرفت کشورعزیزمان ایران اسلامی به کار گیرند.

عثمان ویسی در پایان تصریح نمود، در این برهه حساس از تاریخ انقلاب اسلامی ما فرهنگیان همراه وهمگام با سایر اقشار همیشه در صحنه شهرستان روانسر در مراسم گرامیداشت 9دی سال 97 در ساعت 10صبح روز یکشنبه درمحل مسجدجامع شهر روانسر حضور به هم خواهیم رساند.