18. دى 1397 - 11:46   |   کد مطلب: 298758
سراب روانسر: گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان ایران پیرو دستوری که از سعودی ها دریافت کرده است هشدار داد، راسان را در داخل ایران ادامه می دهد!

به گزارش سراب روانسر،   به نقل ازبولتن نیوز, گروه رصد ضد انقلاب: چندی پیش گزارشی از مذاکرات مهم گروهک تروریستی حزب دمکرات کردستان ایران با سرویس اطلاعات و امنیت عربستان سعودی و همچنین دیدار نماینده این گروهک با مقامات سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی، منتشر شد.

 

به نقل از بولتن نیوز، چند روز بعد از دیدار مهم نماینده گروهک تروریستی حزب دمکرات در فرانکفورت آلمان با سفیر رژیم صهیونیستی و وزیر اطلاعات و امنیت این رژیم، سرکردگان این گروهک در جریان برگزاری مراسم مسلح شدن فریب خوردگان جدید، از شروع فصل جدیدی از فعالیت های مسلحانه در داخل کشور خبر دادند.

 

حسین نازدار عضو هیئت اجرایی حزب منحله دمکرات در جریان برگزاری مراسم پایان دوره آموزشی تروریستی فریب خوردگان جدید، طی سخنانی هشدار آمیز از شروع فعالیت های جدید این گروهک برای ناامن کردن مناطق کردنشین ایران خبر داد و اعلام کرد؛

 

حزب دمکرات، راسان را به داخل شهرهای کردستان ایران می کشاند و منطقه را ناامن خواهد کرد!

 

حسین نازدار یکی از افراد دائم الخمر رهبری گروه است که بخاطر بددهنی و اخلاق های تند و استفاده از الفاظ رکیک و غیراخلاقی بارها پیشمرگان از او شکایت کرده اند.

 

نکته قابل تامل اینکه، چون نازدار خود از اعضای ارشد هیئت اجرایی است، پیشمرگان ناچار هستند طبق قانون این گروهک، شکایات را به همین هیئت واگذار کنند و بررسی شکایتها بر عهده خود حسین نازدار است!

 

ناگفته نماند فریب خوردگان جدید کمتر از 20 نفر بودند و نیروهای این گروه در حال ریزش هستند، اما با اینکه در پایان هر دوره ای تعداد نیروهای جدید به بیست نفر هم نمی رسد، اما این گروهک با استفاده از ترفندهای فیلمبرداری و جا دادن نیروهای دوره های قبل در بین نیروهای جدید، سعی می کنند، تعداد نیروها را زیاد نشان دهند و با این ترفند وانمود می کنند، نیروهای جدید آنها زیاد هستند!

 

فیلمبرداری از مراسمات حزبی هم به عهده بختیار نظری اهل روانسر و دستیارش سعدون خضر پور اهل بوکان است