20. دى 1397 - 18:32   |   کد مطلب: 298807
سراب روانسر: شهاب نادری پیرو بیانات اخیر رهبری، فرمایشات معظم له را فصل الخطاب امور دانست و بر توجه و عملی نمودن آن از سوی دولت تأکید کرد.

 شهاب نادری نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با سراب روانسر،ر بیان داشت : به فرمایشات مقام معظم رهبری اعتقاد داریم و دستوراتشان فصل الخطاب است و اگر واقعه آنچه که ایشان می فرمائید و اجرا کننده آن که دولت است اجرا کند فکر نکنم مشکلی در بحث مملکت و کشور داری داشته باشیم.

 

وی  در جواب سوال خبرنگار سراب روانسر، در خصوص قانون منع بکارگیری بازنشستگان و استفاده از ظرفیت جوانان بیان داشت: مقام معظم رهبری همیشه بدنبال حذف اشرافیگری بوده است و آنچه برای جوانان لازم بایستی انجام گیرد و در بحث بازنشستگان قطع به یقین موافق و پایبند به رعایت جوانمردی و میدان دهی به جوانان می باشیم.

 

 

 نماینده مردم پاوه، جوانرود, روانسر و ثلاث باباجانی تصریح داش: بایستی از وجود جوانان استفاده شود و هیچ کوتاهی جایز نیست و حتمأ پیگیر خواهیم بود و در جهت ایجاد اشتغال جوانان و گرفتاری ها منطقه ای و ملی به بهتر نحو طبق فرمایشات معظم له اقدام خواهیم نمود.

 

 

نادری در خصوص استفاده از فضای مجازی اشاره ی به بیانات اخیر رهبر در خصوص اینکه با بهره گیری از آن می توان در جهت "تودهنی" زدن به دشمن بهره برد افزود: فضایی سایبری بسیج میتواند در این زمینه موفق عمل کند.