18. بهمن 1397 - 15:19   |   کد مطلب: 299475
بمناست چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب؛
یادواره شهدا ی شهرستان جوانرود برگزارشد
سراب روانسر: به مناسبت دهه مبارک فجرو چهلمین سالگردپیروزی انقلاب اسلامی یادواره شهدای شهرستان جوانرود با حضور اقشارمختلف مردم ومسئولان در مسجد جامع این شهرستان برگزارشد.

به گزارش سراب روانسر، فرمانده سپاه ناحیه جوانرود در مراسم یادواره شهدا ی شهرستان جوانرود ضمن اشاره به رشادت های مردم این خطه از میهن اسلامی عنوان داشت: مردم جوانرود چهل سال با ایثارو از خودگذشتگی در دفاع از میهن اسلامی در مقابل دشمنان ایستادگی کردند، امروز نیز درهمه صحنه ها آماده دفاع از نظام جمهوری اسلامی هستند.

 

سرهنگ ابوذر انوری با تاکید بر بصیرت و دشمن شناسی افزود: بصیرت و دشمن شناسی نیاز امروز جامعه است.

 

در ادامه ماموستا ملا احمد فخری امام جمعه جوانرود نیز گفت: شهیدان گرانقدر و والا مقام بخاطر دفاع از ملت و کشورشان از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برا ی مردمشان فراهم نمایند وامنیت امروز کشور ایران اسلامی مرهون از خود گذشتگی شهداست.

 

ماموستا ملا احمد فخری به تهدید ها و فشارهای روانی استکبار علیه نظام جمهوری اسلامی اشاره کردو افزود: استکبار ودرراس آن آمریکا از گذشته تا امروز به‌دنبال ضربه زدن به انقلاب اسلامی ایران بوده است اما هیچگاه موفق نبوده ونخواهدبود.

 

در پایان سرداررضا افروز یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس هم به دلاوری های مردم جوانرود اشاره کرد و گفت: پیشمرگان کُرد مسلمان در سال‌های حماسه و خون در جبهه‌های حق علیه باطل همدوش برادران پاسدار خود در دفاع از تمامیت ارضی کشور جانانه افتخار آفریدند.

سرداررضا افروز افزود: ما باید فرهنگ ایثار وازخودگذشتگی شهدا، جانبازان، ایثارگران و پیشمرگان کُرد مسلمان را به صورت صحیح در جامعه خود نهادینه و به نسل‌های بعد منتقل کنیم.