19. بهمن 1397 - 16:54   |   کد مطلب: 299495
سراب روانسر: نماز جمعه این هفته ی روانسر، با حضور ماموستا ملا یحیی شهبازی اقامه گردید.

به گزارش سراب روانسر، ماموستا ملا یحیی شهبازی امام جمعه موقت روانسر در خطبه های نماز جمعه در ابتدا ضمن تأکید بر تقوا و پرهیزکاری عنوان داشت: عزت انسان مسلمان با قرآن است و اگر ما در امورات از این هدیه ی الهی پیروی کنیم دچار مصیبت نخواهیم شد.

 

ماموستا شهبازی تصریح داشت: اگر انسان مسلمان با قرآن باشد و قرآن بیاموزد و اعمالش در مسیر کلام خدا باشد، به بن بست نخواهد رسید و بسیاری از نابهنجاری ها به وجود نخواهد آمد.

 

امام جمعه موقت روانسر افزود: متأسفانه امرزه ما به قرآن پشت کرده ایم و همین دوری موجب شده است تفرقه به وجود بیاید و بسیاری از اختلافات را موجب شود.

 

وی با اشاره به برخی معجزات پیامبران از جمله معجزه ی حضرت عیسی و داوود در زنده کردن مرده و نرم شدن آهن سرد افزود: قرآن معجزه ی عظیمی است که می تواند در زندکی ما هر غیر ممکنی را ممکن سازد.

 

ماموستا شهبازی تصریح داشت: دشمنان ما، در واقع دشمن قرآن و آموزه های دینی ما هستند و بایستی همه اعم از زن و مرد، پیر و جوان این موضوع را بدانند پایداری و استقامت ما در پیروزی از دستورات قرآن است.

 

امام جمعه موقت روانسر در پایان به موضوع تفرقه و دو دستگی در میان جوامع مختلف اشاره کرد و افزود: همه باید در مسیر انس و اخوت گام برداریم و 22 بهمن ماه فرصتی است برای اثبات این مهم، فرصتی تا مردم یکبار دیگر اخوت و برادری خود را با حضور همیشگی خود در راهپیمایی عظیم پایان دهه فجر بعنوان یک وظیفه به گوش جهانیان برسانند.