26. بهمن 1397 - 14:15   |   کد مطلب: 299612
سراب روانسر: ماموستا ملا یحیی شهبازی در خطبه های نماز جمعه روانسر، به بیان وظایف فرزندان نسبت به والدین پرداخت و به شدت حادثه تروریستی خاش_زاهدان را محکوم کرد.

به گزارش سراب روانسر، ماموستا ملا یحیی شهبازی امام جمعه موقت روانسر در خطبه های نماز جمعه روانسر ضمن دعوت همگان به تقوا و پرهیزگاری به بیان برخی از ویژگی های دین اسلام پرداخت.

 

 

ماموستا شهبازی با اشاره آیه ی " وَ وَصَّیْنَا الْإِنْسانَ بِوالِدَیْهِ إِحْساناً " تصریح داشت: خداوند در کلام خود انسان را به نیکی در خصوص پدر و مادر سفارش کرده است و یکی از زیبایی ها دین اسلام مهربانی و عطوفت است.

 

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حادثه ی تروریستی جاده خاش-زاهدان افزود: عده ای جاهل، خائن و دست نشانده موجب شهادت مرزداران ما می شوند و این اقدام به شدت از سوی ائمه جمعه و شورای روحانیت شهرستان روانسر محکوم می باشد.

 

 

ماموستا شهبازی تصریح نمود: بی شک اینگونه اقدامات بی پاسخ نخواهد ماند و ما هم به نوبه ی خود ضمن تسلیت مجدد، برای مجروحین این اقدام تروریستی شفای عاجل و برای بازماندگان صبر را از درگاه خداوند مسئلت می نماییم.

 

 

خطیب جمعه این هفته شهر روانسر در پایان ازحضور همیشگی مردم همیشه در صحنه ی شهرستان روانسر در راهپیمایی 22 بهمن که با حضور خود مشتی محکم بر دهان یاوه گویان زدند و با آرمانهای انقلاب بیعتی مجدد کردند تشکر نمود.