15. اسفند 1397 - 8:34   |   کد مطلب: 299934
سراب روانسر: با حضور فرماندار، نشست شورای آموزش پرورش شهرستان روانسر در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش سراب روانسر، حسین ویسمرادی در نشست شورای آموزش و پرورش روانسر افزود: مصوبات این شورا که در جهت پیشبرد امور آموزش و پرورشی است باید اجرایی شود.

 

وی تصریح کرد: برای اجرایی شدن این مصوبات باید فقط «مدیرمحور» نباشیم و مدیران با بهره گیری از بدنه کارشناسی سازمان و نظرات کارشناسانه آنان تصیمیم گیری کنند.

 

فرماندار روانسر ادامه داد: آموزش و پرورش زیربنای توسعه کشور است و در حوزه کمی و کیفی مستلزم همت والایی است بنابراین باید توجه ویژه ای به امر آموزش در مدارس داشت.

 

ویسمرادی بر لزوم کیفیت بخشی به وضعیت سطح علمی و تربیتی دانش آموزان شهرستان تاکید کرد و اظهار کرد: ارتقای کیفیت آموزشی به ویژه در هنرستان های فنی و مهارتی در دستور کار باشد.

 

وی اضافه کرد: باید در راستای دستیابی به اهداف آموزش و پرورش و تربیت انسانهای کارآمد در جامعه از همه ظرفیتها و فضاهای آموزشی شهرستان استفاده کرد.

 

مدیرآموزش و پرورش روانسر نیز گفت: موفقیت های آموزش و پرورش این شهرستان مرهون تلاش همه فرهنگیان، همدلی و هفکری اعضای شورای آموزش و پرورش و ادرات و نهادهای این شهرستان است.

 

عثمان ویسی افزود: در راستای اخذ سند مدارس روستایی این شهرستان، از ابتدای سالجاری تاکنون 10 فقره سند تک برگی صادر شده است.

 

وی تصریح کرد: در روزهای اخیر چهار واحد آموزشی در روستاهای این شهرستان به پیمانکار واگذار شده و عملیات بازسازی این مدارس با مساعد شدن شرایط جوی آغاز می شود.