16. اسفند 1397 - 8:49   |   کد مطلب: 299970
سراب روانسر: با حضور هئیت های ورزشی از قهرمانان ورزش شهرستان روانسر تجلیل شد.

به گزارش سراب روانسر، پژمان امجدیان روز در مراسم تجلیل از قهرمانان ورزشی شهرستان روانسر با بیان اینکه ورزش یکی از عوامل اصلی پویایی و نشاط جامعه است، تاکید کرد: از تمام ظرفیت ها برای حفظ شادی و نشاط جوانان و ورزشکاران باید بهره بگیریم.

 

وی تصریح کرد: شهرستان روانسر در رشته های مختلف ورزشی از استعدادهای درخشانی برخوردار است که با حمایت از آنان می توان شاهد درخشش بیشتر این ورزشکاران در عرصه های ملی و بین المللی بود.

 

معاون فرماندار روانسر با بیان اینکه این افتخارآفرینی ها نشان می دهد که جوانان این شهرستان سرشار از استعدادهای ناب و درخشان هستند، اضافه کرد: افتخارآفرینان روانسر مایه سربلندی و معرف توانمندی ها و پتانسیل بالقوه جوانان هستند.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان روانسر نیز گفت: از 28 هیات ورزشی ثبت شده در این شهرستان 15 هیات فعال است.

 

فریبا محمدی افزود: یک هزار و 800 ورزشکار سازمان یافته در این شهرستان فعالیت دارند که 800 نفر از این ورزشکاران بانوان روانسری هستند.

 

وی تصریح کرد: گرایش بانوان روانسری به رشته های مختلف ورزشی در ماه های اخیر رشد فزاینده ای داشته است به طوری که در مقایسه با سال گذشته رشد 100 درصدی نشان می دهد.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان روانسر ادامه داد: در سالجاری 68 نفر از ورزشکاران روانسر در مسابقات مختلف کشوری شرکت کردند و 10 نفر نیز به اردوهای تیم ملی دعوت شدند.