22. اسفند 1397 - 0:28   |   کد مطلب: 300036
سراب روانسر: سرهنگ دوم پاسدار ابوذر انوری بمناسبت روز شهدا طی پیامی فرارسیدن این روز را گرامی داشت.

به گزارش سراب روانسر، متن پیام سرهنگ دوم پاسدار ابوذر انوری فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان جوانرود به شرح ذیل می باشد:

                        « بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ »

           وَلا تَحسَبَنَّ الَّذينَ قُتِلوا في سَبيلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحياءٌ عِندَ رَبِّهِم يُرزَقونَ

 

 

خاک پاک ایران اسلامی معطر به عطر شهیدانی است که با تأسی به قافله سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع)، علم جهاد و شهادت برافراشته و شهد شیرین شهادت را نوشیدند. مردان مردی که در حساس‌ترین مقطع تاریخ انقلاب اسلامی و برای دفاع از ارزش‌ها و کیان اسلامی، جان خویش را در طبق اخلاص گذاشتند و خون‌ پاک و مطهرشان، ضامن بقای اسلام و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی شد.

 

فرزانگانی که در قله رفیع عشق عبد به معبود و در عرصه مقدس ایثار و فداکاری، خالق باشکوه‌ترین و زیباترین صحنه‌ها و حماسه‌ها شدند و به عنوان ارزشمندترین میراث معنوی جامعه، شاهدان جاوید این مرز و بوم و مشعلداران پیروزی این ملت، یاد و نام جاودانشان، زینت بخش کتاب زرین سراسر حماسه و سرافرازی مردمان این سرزمین و راه پرفروغشان همچون چراغ فروزانی بر تارک عرش می‌درخشد.

 

 

درود و رحمت خدا بر شهدای همیشه زنده تاریخ که استقلال، عزت، اقتدار، صلابت و آسایش امروز میهن عزیز اسلامی وامدار ایثار و جانفشانی آنان است و درود و سلام خدا بر دل های صابر و دریایی پدران و مادران و خانواده های معزز و معظم شهداء، که پس از سال ها از عروج عزیزانشان، همچنان استوار و ثابت قدم، به ما و نسل‌های بعد از ما درس بردباری، صبوری و ایستادگی در برابر هدف می‌دهند.

 

نامگذاری روز ۲۲ اسفندماه بنام روز شهید، اقدام ارزشمندی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و فرصت مناسبی برای تجدید عهد و میثاق با شهیدان و آرمان های الهی امام شهیدان است.

 

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهیدان والا مقام ایران اسلامی به ویژه شهدای شهرستان جوانرود ، روز ۲۲ اسفندماه روز شهدا را گرامی داشته و با ارج نهادن به صبر و استقامت خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ارجمند و تقدیر و تشکر از خادمین شهدا در بنیاد شهید شهرستان جوانرود ، امیدوارم خداوند متعال همه ما را قدردان نعمت اسلام، انقلاب ، شهداء و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) قرار دهد.

 

سرهنگ دوم پاسدار ابوذر انوری
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان جوانرود