27. اسفند 1397 - 22:52   |   کد مطلب: 300146
سراب روانسر: آخرین جلسه ستاد امربه معروف و نهی از منکر شهرستان روانسر در سال ۹۷ به ریاست حاج ماموستا غفوری برگزار گردید.

به گزارش سراب روانسر، ماموستا ملا عبدالله غفوری روز یکشنبه در ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان روانسر افزود: همه باید آمر به معروف و ناهی از منکر باشیم تا زمینه سعادت و تعالی جامعه را فراهم کنیم.

 

وی تصریح کرد: برای عملیاتی شدن هر چه بهتر این فریضه الهی باید اخلاق مداری سرلوحه فعالیت های ما باشد.
امام جمعه روانسر اضافه کرد: حفظ وحدت و انسجام و عملی شدن منویات مقام معظم رهبری دو اصل اساسی برای حفظ و استمرار انقلاب است.

 

ماموستا غفوری تاکید کرد: باید در سال آینده با همت و وحدت و برادری امور را پیش ببریم.

 

وی ضمن محکوم کردن اقدام های تروریستی در کشتار مسلمانان مظلوم نیوزیلند افزود: دین اسلام دین محبت و آشتی است و قوم یهود توطئه علیه مسلمانان را همیشه در دستور کار داشته است.

 

فرماندار شهرستان روانسر نیز گفت: در حال حاضر بهترین امر به معروف، دعوت مردم به آرامش است.

 

حسین ویسمرادی افزود: هدف دشمنان از راه انداختن جنگ اقتصادی برهم زدن آرامش مردم و بدبین کردن آنان نسبت به حاکمیت و نظام است.

 

وی با بیان اینکه با وحدت و همفکری بیشتر همه ارکان نظام می توانیم بر توطئه دشمنان غلبه کنیم تصریح کرد: اگر مجموعه ای منسجم نباشیم آسیب پذیری بیشتری خواهیم داشت.

 

فرماندار روانسر تاکید کرد: سال آینده سال حساس و مهمی است و همه باید تلاش کنیم آرامش بیشتری را در جامعه فراهم کنیم تا همانطور که مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال عظمت انقلاب را به نمایش گذاشتند ، در انتخابات پیش رو نیز این وحدت و عظمت را به دنیا نشان دهیم.

 

ویسمرادی ادامه داد: دولت نمی خواهد مردم در تنگنا و فشار باشند و با تمام توان به دنبال آن است که امنیت، آرامش و آسایش بیشتری را بر کشور حاکم کند.

 

وی گفت: توطئه های دشمنان تمامی ندارد و با وحدت و انسجام و همدلی بر توطئه های دشمنان پیروز خواهیم شد.
سرهنگ محدرضا الفتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه روانسر نیز با بیان اینکه فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر در حال فراموشی است، تاکید کرد: راه اندازی شوراهای امر به معروف مورد تاکید بزرگان نظام است.