9. فروردين 1398 - 10:12   |   کد مطلب: 300183
سراب روانسر: مدیر آبفای شهرستان روانسر عنوان کرد: برای تکمیل تصفیه خانه روانسر نیاز به ۱۵ میلیارد تومان اعتبار است که در صورت تخصیص به موقع تا پایان سال۹۸ وارد مدار بهره برداری خواهد شد.

به گزارش سراب روانسر، مهندس بازوند استاندار کرمانشاه از پروژه تصفیه‌خانه در دست احداث فاصلاب شهر روانسر بازدید کرد و از نزدیک درجریان روند اجرای پروژه و میزان پیشرفت و مشکلات پیش رو آن قرار گرفت.

 

در این بازدید غفار صالحی مدیر امور آبفای شهری روانسر طی توضیحاتی با بیان اینکه عملیات اجرایی این پروژه سال ۹۴ آغاز شده است، افزود: طبق مطالعات انجام شده و پیشنهاد مشاور طرح، دو مدول برای پروژه تعریف شده است که مدول اول آن برای جمعیت ۲۷ هزار نفری پیش بینی و طراحی گردیده و اجرای مدول دوم نیز ظرفیت تصفیه خانه را تا ۴۰ هزارنفر افزایش خواهد داد.

 

وی عنوان کرد: پیشرفت فیزیکی ابنیه ۷۰ درصد و پیشرفت کلی ۴۵درصد می باشد افزود: برای تکمیل نیاز به ۱۵ میلیارد تومان اعتبار است که در صورت تخصیص به موقع تا پایان سال۹۸ وارد مدار بهره برداری خواهد شد.

 

مدیر امور آبفای روانسر افزود: طول شبکه جمع‌اوری فاضلاب شهر روانسر ۵۸ کیلومتر که ۳۶ کیلومترآن مدرن و۲۲ کیلومتر آن نیز دردست اجرا و همچنین طول خط انتقال فاضلاب به تصفیه خانه نیز ۷ کیلومتر می‌باشد که تنها ۳۰۰ متر آن باقیمانده است.

 

صالحی دبی متوسط و ظرفیت مدول اول این تصفیه خانه فاضلاب را ۵ هزار و ۶۴۸مترمکعب در شبانه‌روز اعلام کرد.