20. فروردين 1398 - 13:31   |   کد مطلب: 300347
سراب روانسر: سرپرست فرمانداری روانسر در دیدار با فرماندهان سپاه در منطقه اوامانات بیان داشت: تروریستی خواندن سپاه پاسداران نشانه ضعف دولت آمریکا به ویژه در عرصه سیاسی است

به گزارش سراب روانسر،سعدی مصطفی زاده روز سه شنبه در دیدار با فرماندهان سپاه در منطقه اوامانات افزود: اقدام ننگین آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نشانه ضعف دولت آمریکا به ویژه در عرصه سیاسی است.

وی تصریح کرد: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای از ابتدای پیروزی انقلاب نقشه ها و توطئه های زیادی را در سر پرورانده اما راه به جایی نمی برد.

سرپرست فرمانداری روانسر اظهار کرد: دشمنان در تلاش هستند تا امنیت حاکم بر کشور را خدشه دار کنند و بر روش های مختلف به دنبال تضعیف ارکان نظام هستند.

مصطفی زاده ادامه داد: پاسداران انقلاب اسلامی برای اعتلا و اقتدار نظام و دفاع از ارزشها و آرمان های انقلاب در همه عرصه ها حضور دارند و خار چشم دشمنان شده اند.

وی اضافه کرد: خدمات رسانی مجموعه سپاه در امداد رسانی به سیل زدگان کشور قابل تحسین است و نمونه بارز آن را ما در شهرستان روانسر شاهد بودیم.

در این دیدار از مجاهدت ها و دلاوری های فرماندهان و نیروهای ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان روانسر ویگان های قرارگاه شهید کاظمی و تیپ انصاالرسول (ص) قدردانی شد.