20. فروردين 1398 - 23:23   |   کد مطلب: 300350
سراب روانسر: ماموستا ملا یحیی شهبازی اقدام آمریکا مبنی بر تروریستی خواندن سپاه را، با جمله معروف امام راحل "اگر سپاه نبود کشور هم نبود" محکوم کرد.

به گزارش سراب روانسر، ماموستا ملا یحیی شهبازی امام جمعه موقت و دبیر شورای روحانیت روانسر با بیان اینکه سپاه نور چشم و عضو اصلی انقلاب است افزود: در بیان اهمیت و جایگاه سپاه همین بس که امام راحل فرمودند:  اگر سپاه نبود کشور هم نبود.

 

دبیر شورای روحانیت شهرستان تصریح داشت: سپاه از بطن انقلاب رویید، رشد کرد و رو به کمال است.

 

وی افزود: سپاه سنگر مستحکم انقلاب و عنصر شاخص دفاع از امنیت داخلی و خارجی و هویت برجسته و ممتاز مورد نیار برای پیشرفت کشور و حرکت بسوی آرمانهاست.

 

امام جمعه موقت روانسر با اشاره به اینکه سپاه شجره طیبه ی است که هویت آن موجب ایمان و حفظ کشور است افزود: سپاه علاوه بر حضور فعال در تآمین امنیت در بسیاری از صحنه های جهادی، سازندگی و اشتغال حضور فعال داشته و به یاری خداوند خواهد داشت.

 

ماموستا شهبازی دبیر شورای روحانیت شهرستان روانسر در پایان افزود:آمریکای جنایتکار بایستی بداند هیچ کشوری نیروی دفاعی خود را کنار نخواهد گذاشت و استقلال، فرهنگ و اعتقادات مایه هویت یک ملت است پس آمریکا کما فی سابق کور خوانده و کور دید و کور خواهد دید.