27. فروردين 1398 - 9:48   |   کد مطلب: 300558
سراب روانسر: مسئولین شهرستان ثلاث به همراه مدیرکل بنیاد کرمانشاه، ضمن شرکت در مراسم بزرگداشت همسر و خواهر 4 شهید گرانقدر، با دو تن از جانبازان 70 درصد شهر تازه آباد دیدار کردند.

به گزارش سراب روانسر، به نقل ازایثار«واحد کرمانشاه» به منظور شرکت در مراسم بزرگداشت مرحومه حاجیه عطیه شریفی همسر شهید معظم احمد عزیزی و خواهر سه شهید والامقام شهیدان محمدعلی، علی و قادر شریفی در شهرستان ثلاث باباجانی، حجت الاسلام والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه روز یکشنبه 25 فروردین با سفر به این شهرستان مرزی، در مراسم گرامی داشت این بانوی ایثارگر شرکت کرد.
حجت الاسلام عسگری پس از حضور در این شهرستان به همراه ماموستا ملا احمد شیخی امام جمعه، لطیف منصوری رئیس بنیاد و جمعی  از مسئولین، مدیران و فرماندهان نظامی و انتظامی با حضور در مسجد جامع این شهر و شرکت در مراسم بزرگداشت مرحومه حاجیه عطیه شریفی، به مقام والای این ایثارگر ادای احترام کرد.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه در ادامه به همراه مسئولین یاد شده با حضور در منزل جانباز 70 در صد بهرام خون سیاوشان از جانبازان منطقه کردنشین اورامانات ضمن دیدار و دلجویی از وی، فرارسیدن روز جانباز را به این خانواده ایثارگر تبریک گفت.
حجت الاسلام عسگری افزود: جانبازان سندهای زنده و پر افتخاری هستند که در دوران دفاع مقدس با شجاعت و رشادت، تا پای جان ایستادگی کرده و از میهن اسلامی دفاع کردند.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه ادامه داد: شما جانبازان عزیز الگوهای بی بدیلی هستید که امروز وظیفه پیام رسانی از قطره قطره خون شهدای همرزمتان بر عهده شماست و به همبن خاطر جوانان آینده ساز کشور باید از ایثار شما الگوبرداری کنند.
وی با اشاره به اینکه جانبازان گرانقدر امروز نیز با همان روحیه بسیجی در همه عرصه های مختلف اجتماع حضور دارند، آرامش و اقتدار نظام را مرهون زحمات شهدا، جانبازان و ایثارگران دانست و اظهار داشت: جانبازان با از خود گذشتگی که برای کشور داشته اند حجت را بر ما تمام کرده اند و لذا همه ما باید آنان را در زندگی خود سرمشق و الگو قرار دهیم.
در ادامه از جانباز 70 درصد بهرام خون سیاوشان تجلیل شد.
همچنین حجت الاسلام والمسلمین عسگری به همراه رئیس بنیاد شهرستان ثلاث، با حضور در ساختمان فرماندهی منطقه انتظامی این شهرستان، از فرمانده انتظامی ثلاث جانباز سرافراز               محمد محمدی تجلیل کرد. 
گفتنی است: شهرستان ثلاث در عرصه ایثارگری دارای 137شهید گلگون کفن، 195 جانباز و آزاده صیور می باشد.