27. فروردين 1398 - 9:50   |   کد مطلب: 300559
سراب روانسر: مدیر شبکه بهداشت و درمان سرپل‌ذهاب گفت: یک جوان 34 ساله در اثر زلزله 4.3 ریشتری دقایقی پیش به‌علت سقوط از داربست فلزی آسیب‌دیده و با مراجعه به بیمارستان شهدا این شهرستان، هم‌اکنون تحت مداوا قرار دارد

به گزارش سراب روانسر، به نقل از فارس از کرمانشاه، زمین لرزه‌ای به قدرت 4.3 ریشتر، ساعت 11:04 دقیقه حوالی قصرشیرین و سرپل‌ذهاب استان کرمانشاه را به لرزه درآورد.

نزدیک‌ترین مکان به کانون زمین‌لرزه، قصرشیرین با فاصله 12 کیلومتر، سرپل‌ذهاب با فاصله 14 کیلومتر و ازگله با فاصله 40 کیلومتر بوده است.

براساس گزارش فارس، تاکنون خسارتی از وقوع این زلزله گزارش نشده است، طبق گفته فرمانداران شهرستان‌های مذکور گروه‌های ارزیاب به منطقه وقوع زلزله اعزام شده‌‌اند و دستگا‌ه‌های عضو ستاد مدیریت بحران نیز در حال آماده‌باش هستند تا در صورت هرگونه خسارتی آمادگی خدمات‌رسانی را داشته باشند.

به گفته اهالی شهرستان سرپل‌ذهاب این زلزله در این شهرستان به‌شدت و به‌مدت چند ثانیه احساس شده که باری دیگر موجب رعب و وحشت و فرار مردم به فضای باز شد.

در این راستا مدیر شبکه بهداشت و درمان سرپل‌ذهاب از مصدومیت یک نفر در پی وقوع این زلزله در این شهرستان خبر داده است.

طبق گفته مازیار طهماسبی، یک جوان 34 ساله در اثر زلزله 4.3 ریشتری دقایقی پیش به‌علت سقوط از داربست فلزی آسیب دیده و و با مراجعه به بیمارستان شهدا شهرستان سرپل‌ذهاب، هم‌اکنون تحت مداوا قرار دارد.