4. ارديبهشت 1398 - 10:34   |   کد مطلب: 300769
سراب روانسر: رئیس اداره بهزیستی پاوه گفت: تعدادی از کارشناسان انجمن اتیسم کشور به منظور ارتقاء سلامت خانواده‌ها و افزایش اطلاعات آنان در مورد اُتیسم در پاوه حضور یافتند.

به گزارش سراب روانسر، به نقل ازخبرنگاران جوان از کرمانشاه, علاءالدین محمدی رئیس اداره بهزیستی پاوگفت: تعدادی از کارشناسان انجمن اتیسم کشور به منظور ارتقاء سلامت خانواده‌ها و افزایش اطلاعات آنان در مورد اُتیسم در پاوه حضور یافتند.

وی بیان کرد: با دعوت اداره بهزیستی پاوه، مرکز کودکان استثنایی طلوع و انجمن احیای این شهرستان امروز سوم اردیبهشت ماه، تعدادی از کارشناسان انجمن اتیسم کشور به منظور ارتقاء سلامت خانواده‌ها و افزایش اطلاعات آنان در مورد اُتیسم در اداره بهزیستی حضور پیدا کردند.

وی افزود: ضمن تبادل اطلاعات با مسئولان مربوطه تعداد ۱۲ نفر از کودکان دارای اختلال اتیسم را مورد ارزیابی قرار دادند و برای آن‌ها پرونده تشکیل شد و این کودکان از خدمات مددکاری، رفتاردرمانی و بازی درمانی و بسته‌های آموزشی و غذایی برخوردار شدند.

علاءالدین محمدی بیان کرد: همچنین این کودکان با عضویت در انجمن اتیسم کشور در آینده از خدمات این انجمن بهره‌مند خواهند شد.

علاءالدین محمدی رئیس اداره بهزیستی پاوه گفت: در آینده نزدیک در این شهرستان نیز نمایندگی انجمن حمایت از کودکان دارای اختلال اتیسم فعال می‌شود.