10. ارديبهشت 1398 - 11:40   |   کد مطلب: 300991
سراب روانسر: یکی از مدیران این باشگاه به ما خبر داد که یکشنبه فتحی طی تما‌هایی تلفنی با اعضای هیات مدیره درباره تصمیم خود با آنها گفت‌وگو کرده است و پس از جلب نظر آنها و در آخرین ساعات روز گذشته تصمیم نهایی خود را اتخاذ کرده است.

به گزارش سراب روانسر، به نقل ازفوتبال دات کام, اخراج وینفرد شفر برای باشگاه استقلال تصمیمی پر مخاطره تلقی می‌شد زیرا این تصمیم جدا از بار مالی سنگین برای این مجموعه، مخالفانی هم در بدنه باشگاه داشت.

یکشنبه خبر از مخالفت مشاوران فنی خطیر با برکناری شفر داده بودیم و اکنون مشخص شده که این مشاوران پرویز مظلومی و بهتاش فریبا بوده‌اند؛ دو عضو کمیته عجیب فنی که قرار بود دوشنبه به صورت حضوری با فتحی ملاقات کنند و درباره نیمکت استقلال نظرات‌شان را بدهند اما خبر امروز صبح مبنی بر اخراج شفر و سرمربیگری مجیدی، آنها را نیز شوکه کرد. نکته مهم‌تر این اتفاق به هیات مدیره باشگاه استقلال برمی‌گردد که حدود یک ماه است جلسه‌ای نداشته و به همین دلیل برخی از اعضای آن ناراحتی‌هایی را داشتند.

اینکه هیات مدیره استقلال چگونه بدون تشکیل جلسه رای به برکناری شفر داده است در نوع خود عجیب به نظر می‌رسد اما یکی از مدیران این باشگاه به ما خبر داد که یکشنبه فتحی طی تما‌هایی تلفنی با اعضای هیات مدیره درباره تصمیم خود با آنها گفت‌وگو کرده است و پس از جلب نظر آنها و در آخرین ساعات روز گذشته تصمیم نهایی خود را اتخاذ کرده است.